Darka920824

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog smakujaczycia.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-08-24
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Darka920824

Cześć Kochani! Weekend dobiega końca. Co prawda ja jutro też mam urlop, ale przeznaczam go na badania zdrowotne. Jak Wam minął wolny czas? Ja staram się odpocząć po dość intensywnym tygodniu. Odpoczywałam, spędziłam romantycznie czas z Ukochanym :* , udało mi się również odwiedzić dziadków :) ale z jednego również jestem zadowolona.. pierwszy raz robiłam muffin (...)

Zobacz pełny wpis »
witajcie! Rok temu we wrześniu zapisałam się na zajęcia fitness. Oczywiście złapałam za telefon by namówić przyjaciółkę.. bezskutecznie. No to stwierdziłam, dlaczego nie pójść samej? Ale jak to..nowe miejsce, obcy ludzie.. a jednak! Zapisując się usłyszałam "Super, zaczynamy od jutra!". No i tak się zaczęło. Uwielbiam wszelkie aktywności związane z muzyką. Wyjś (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry  Jak minął długi weekend Moi Drodzy? Ja starałam się odpocząć i spędzić czas z chłopakiem i przyjaciółmi. W sobotę wybraliśmy się na lot w tunelu aerodynamicznym. Był to nasz prezent. Powiem szczerze, miałam trochę stresu. Mam lęk wysokości, więc było dodatkowe utrudnienie. Nie powiem, nie obyło się bez małych wpadek ruchowych.. ale! Była to jedna z poz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć wszystkim :-) mięśnie już doszły do siebie po weekendowym wyjeździe :) polecam domek w Stroniu Śląskim "Adasiówka". Czysto, przyjemnie. Prywatności mieliśmy dużo. Miejsce na grilla również się znalazło. A dla najmłodszych mały plac zabaw na zewnątrz. Każdy znajdzie coś dla siebie :-) A ja dziś znowu się pakuje, bo wcześnie rano wyjeżdżam na dwudniową inwentaryzacje (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początek kilka słów o właścicielce bloga, czyli o mnie. Bez filozofii. Blog założyłam tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności. Dlaczego? Za namową chłopaka. Pomyślałam, dlaczego nie? Jestem na małym zakręcie życiowym. Walka z depresją. Nie silną, ale jednak. Walka o siebie, o swoje szczęście, które mi często ucieka lub nie potrafię go dostrzec..o to, by przestać bać się wszys (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobry wieczór ;-) jak minął Wam czwartek? Dla mnie to był osobiście ciężki dzień. Ale nie chce się poddać, chcę walczyć o siebie dalej. Właśnie wróciłam z zajęć. Dziś było ciekawie, mieliśmy tabate. Co ćwiczenia na wzór interwału. Ćwiczysz na maxa, minuta przerwy pomiędzy seriami. Na pierwszy raz miałyśmy więcej luzu, ale i tak było bardzo ciekawie!:-)

Zobacz pełny wpis »
Kochani! Właśnie jestem z moimi przyjaciółmi w Stroniu Śląskim. W końcu mogliśmy gdzieś wyjechać. Jest super :) dziś wybraliśmy się górskimi rowerami na trasę Single Track. To mój drugi taki wypad. Kondycja jeszcze słaba, więc było co robić.. parę siniaków i otarć, zakwasy... ale było warto! :) Polecam Wam te okolice :-) miłego weekendu :-)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny dzień dobiega końca. Słońce, ciepło! Pięknie jest :-) ja dziś swój czas po pracy przeznaczyłam na wizytę u fryzjera i.. pakowanie walizki na weekend! Wybieram się do Stronia Śląskiego ze znajomymi. Planujemy ognisko, rowery..po prostu reset! :) A Wam jak zapowiada się nadchodzący czas? :)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie Kochani! Jak Wam mija początek tygodnia? Ja wczoraj miałam dość ciężki dzień niestety. Dziś normalny tryb praca.. ale trochę ciężko się rozkręcić. Właśnie wróciłam z moich fitnessowych zajęć i mam nadzieję, że jutro już będzie lepsza energia ;-)

Zobacz pełny wpis »