Daga_14

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dagmara Nowak
Główny blog daga-14.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Daga_14

                                                                 (...)

Zobacz pełny wpis »
Wreszcie mnie dopuścili do kompa. Więc korzystając z wolnej chwili weszłam na blogi.pl i stwierdziłam, że wypadałoby napiac notke :) Opisze Wam przedwczorajszy dzień. Ale to będzie tak w skrucie. Poszłam z "Bandą szaranczy":* na bagry w poszukiwaniu grzybów. Rosną tam głównie kozaki. Mozliwe, że jakieś inne też, ale ja tych innych JESZCZE :) nie spotkałam. Wiec (...)

Zobacz pełny wpis »
Yyyyy no to jestem .... (?). Byłam wczoraj na weselu. Pierwszy raz na weselu w Krakowie. Czyli na takim "miastowym". I maja oni zupełnie inne zwyczaje niz my tutaj - w Podłężu. Może dlatego, ze przyjęcie odbywało się w eleganckim lokalu. Przyznam, że jeszcze nigdy nie byłam na takiim przyjęciu, które odbywałoby się w  lokalu, a nie w Domu Kulutury i w kórym mog (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedziałam sobie dzsiaj przed domkiem razem z mamą, tatą, ciocią i braćmi. Nagle ciocia powiedziała, że gdyby dziadziuś ( jej tata, a mój pradzadek ) wstał teraz z grobu i przechodziłby koło naszego domu to by nie poznał, ze to ten dom, w którym on kilkanaście lat temu mieszkał. I zaczęło sie wymienianie co kiedyś było,a teraz nie ma, np. - że nie ma tej olbrzy (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                                &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Taaak. Może nie powiem, że nowa, ale ja w każdym bądź razie widziałam "ich" na oczy pierwszy raz w życiu ( i możliwe, że stąd właśnie wziął się taki nagłówek ). A kogo? Niejakiego pana Darka, panią Bożene i ich dzieci - Zuzie i Natalie. Wiem tylko tyle, że przyjechali z Augustowa i ta pani Bożena jest chrzesnica mojego dziadka. Zuzia idzie teraz (...)

Zobacz pełny wpis »
Żyję z nimi już 14 lat, a bez nich moje życie poprostu nie miało by sensu...Nie będę się rospisywać. Może zmieszczę się w dwóch zdaniach... Mama: Zawsze mogę na niej polegać. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, żę gdyby nie było ich mamy to mieli by święty spokój. Zastanawiam sie czy oni są do końca przekonani w tym co mówią. A jeżeli nie szanują (...)

Zobacz pełny wpis »
Wspaniały dzień. Żyć nie umierać. Jestem mega szczęśliwa. :/ Zepsułam filtr. I teraz prze ze mnie pozdychaja wszystkie rybki :[ Ale, ale ... może Tatuś coś wymyśli ... Nie popisałam się dzisiaj z biologii :/ Jutro jest sprawdzian z fizyki.... Od niego zależy całe moje zycie!! Cholera!! Nie dali mi dzisiaj Nalewki Babunii :p Urodziła (...)

Zobacz pełny wpis »
Słuchajcie ! ! ! Mam nowego psiaka. Półroczną suczke Gaje. W Niedziele mama siedziała w ogrodzie, a tu nagle wujek jedzie i pyta jej się czy nie Kce psa - suczki. No to mama powiedziała "no chce", bo już od bardzo dawna marzyła o duzej suczce. Tak naprawde to marzył jej się labrador, ale najtańszy kosztuje 650 zł, a ten jest za darmo. No więc pyta się co to za rasa (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmmm. Hmmm. Hmmm. Jest cholernie gorąco. Mieliśmy jechać na wodę. Mama, Tata, Brat i Ja. Ale jak to zwykle. Nie pojechaliśmy. Dobra. Aż tak bardzo to mnie tam nie ciągło. Bo gdyby tak było to zapewne byśmy pojechali. Chociaż nie. Nie pojechali byśmy. Dlatego, że. Może inaczej. Dlatego, bo. OK. Tak może być. A więc. Dlatego, bo: Tata z bratem. Wywalali okno w (...)

Zobacz pełny wpis »