Daczynsky

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tychy
Główny blog jakgreckibog.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-07-04
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Daczynsky

Wielu kulturystów decyduje się na to, aby podczas swoich treningów stosować różnego rodzaju produkty, które mają za zadanie wspomagać ich trening. Mogłoby się wydawać, że jest to pewnego rodzaju oszustwo, ale tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z nieuczciwą konkurencją. Są to produkty, które są ogólnodostępne i mog (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy budowanie siłownie we własnym domu jest dobrym rozwiązaniem? Jest to pytanie, które zadaje sobie naprawdę wiele osób. Nie wszyscy mają czas na to, aby dojeżdżać codziennie do siłowni, bo mieszka na przykład na obrzeżach miasta. Jeżeli chcą oni trenować regularnie to jedynym rozwiązaniem jest przystosowanie jakiegoś pomieszczenia w domu do t (...)

Zobacz pełny wpis »
Sporty siłowe stają się coraz popularniejsze wśród polskiego społeczeństwa. Coraz więcej osób próbuje o siebie zadbać i ukształtować sylwetkę, z której będą oni zadowoleni. W ten sposób można też poprawić swoją siłę, co jest ważne szczególnie w przypadku mężczyzn. Będzie się to przydawało w wielu życiowych (...)

Zobacz pełny wpis »
Sportowy tryb życia jest w stanie zapewnić nam naprawdę wiele korzyści. Przede wszystkim dzięki zachowywaniu aktywności fizycznej jesteśmy w stanie czuć się o wiele lepiej. Nasze ciało będzie pozostawało w całości sprawne i przede wszystkim rozciągnięte. Ma to duże znaczenie, ponieważ człowiek jeżeli nie ma odpowiedniej ilości wysiłku w ciągu swojego życia (...)

Zobacz pełny wpis »
    Osoby, które zapisują się po raz pierwszy na siłownię mają często problemy ze swoją wagą. Zdarzają się przypadki, gdy ktoś jest otyły i w ten sposób chce zbudzić swoje nadmiarowe kilogramy. Na siłownie przychodzą również osoby, które mają zupełnie odwrotny problem – przez całe swoje życie są szczupłej budowy (...)

Zobacz pełny wpis »
Kulturystyka jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Każdego roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Głównie wśród młodych mężczyzn, którzy zaczynają trenować. Nie wszyscy marzą o wielkiej karierze kulturysty i wygrywaniu zawodów. Dla większości takich ludzi jest to sposób na życie oraz zmian (...)

Zobacz pełny wpis »
  Przed pójściem na siłownie warto zastanowić się jaki efekt treningowy w ogóle chcemy osiągnąć. Wiele osób nie ma w pełni sprecyzowanych planów, co może obrócić się przeciwko nim. W ten sposób nie wiedzą do końca jaką strategię obrać i skutkuje to znacznie gorszymi efektami niż się spodziewamy. (...)

Zobacz pełny wpis »
O suplementach diety zostało napisane już prawie wszystko. Są to substancje, które mają za zadanie uzupełnianie naturalnych niedoborów organizmu, które spowodowane są na przykład niewłaściwą syntezą niektórych składników przez nasze ciało lub też niedostarczeniem ich z zewnątrz w postaci diety. Nie są one czymś, czego (...)

Zobacz pełny wpis »