D4w1d000x

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Oleśnica
Główny blog d4w1d000x-motoswiry.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-02-10
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy D4w1d000x

Witajcie!  Jak spędziliście dzisiaj czas? Dziękuję za porady odtyczące mojego najbliższego zakupu. Widziałem, że proponowaliście mi kupno Derbi. Trochę poszukałem i znalazłem ciekawy model, czyli Derbi Senda 50 z 2014 roku. Wstawiam Wam zdj i link do niego. Obczajcie i napiszcie w komentarzach czy to dobry wybór. Tylko nie kupcie go przede mną heh    &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Czołem,  Dzisiaj postaram się poruszyć temat uprawnień jakich potrzebujemy, aby kierować jednośladem. Już kilka lat temu wycofano kartę moto-rowerową, a zamiast niej wprowadzono prawo jazdy kategorii "AM". Lecz nie możemy wsiąść odrazu na dowolną maszynę, ale musi ona spełniać określone wymagania. Jest to tak naprawdę odpowiednia waga i pojemność silnika, dlatego zależało mi, (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Jak już mogliście zauważyć znajdujecie się na blogu poświęconym dla motocykli. Będę tu spisywał suche informacje, pytania do Was lub też porady, które mogą Was zaciekawić.  PS. Po lewej stronie macie kalendarz z datami, w których dodawałem poszczególne wpisy itp. Zresztą resztę sami ogarniecie, bo nie jest to takie trudne na jakie się wydaje.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej  Ostatnio sporo myślałem jakie moto sobie kupić. Nie jestem doświadczony w tym temacie, dlatego proszę Was o pomoc w doradzeniu. Interesowały by mnie crossy, ale muszą mieć pojemnośc do 50cc, abym mógł jeździć po ulicy. Mam nadzieję, że mi pomożecie i wspólnie dokonamy tego trudnego wyboru.              (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapewne słyszeliście o tragicznie zmarłym 16-latku. Zginął on na skatepark'u gdy próbował zrobić nowy trick razem z kolegami. Dominik był w tym świetny i wiedział co robi. Niestety podczas robienia tricku pod koła podjechała mu mała dziewczynka, Domson bez chwili namysłu gwałtownie skręcił rozbijając się przy tym co zakończyło się Jego śmiercią. Zginął jako bohater, gdyż gdy (...)

Zobacz pełny wpis »