Czoug

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog czougpodroze.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-11-07
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 13 dni temu

Najciekawsze wpisy Czoug

Cześć, to ja Wasza Czoug, ostatnio trochę nie miałem natchnienia, aby się do Was odezwać. Dużo zajęć i ogólny rozgardiasz sprawił, że musiałem Was moi kochani odbiorcy odstawić na "boczną gąsienicę". Dużo myślałem o czym miałbym Wam opowiedzieć, ale jak zwykle historie pisze samo życie. Wpływ na ten blog mają dwa wydarzenia, pierwsze to oczywiści (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Zbliża się majówka, właściwie część z Was już wyjechała, część wyjedzie jutro. Zanim wyruszycie w drogę musicie pamiętać o kilku podstawowych rzeczach. Po pierwsze ogarnijcie paliwo i płyn do spryskiwaczy i hot-doga ze stacji (dla pasażerów piwko) Po drugie to polecam wziąć mapę (nigdy nie wiecie kiedy na wojnie padnie łączność (P (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Swój blog rozpoczynam razem z pierwszą porą roku czyli wiosną. Mam nadzieję, że po tej zimie budzicie się tak samo jak ja pełni chęci do DZIAŁania, Osobiście uwielbiam długie spacery i obserwację jak przyroda budzi się do życia. Ten wspaniały cud życia z jednej strony mamy okazję obserwować co roku, a z drugiej strony stał się dla nas taką po (...)

Zobacz pełny wpis »