Czarodziejkaagi

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radlin
Główny blog czrodziejka-agi.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-09-01
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Czarodziejkaagi

Wpis ten dedykuje dziewczynkom z ekipy Estońskiej, którą jutro wraca. Dziś troszkę na smutno będzie.   Byłyśmy tu prawie trzy miesiące... Przeżyłyśmy tu chwile wspaniale, często śmieszne. Chwile w których bolały nas brzuchy od chichotu. Przeżyłyśmy chwile radości, smutku, złości gniewu. Niejednokrotnie boczyłyśmy się na siebie ale ciągle byłyśmy razem. Skaza (...)

Zobacz pełny wpis »
Pokonując ból który zagnieździł się w sercu, który nie dawał spokoju, który zamykał wszystkie wyjścia ewakuacyjne możemy natrafić na coś czego nie zauważaliśmy od lat Na coś co być może już tkwiło dawno dawno w Tobie tylko potrzeba było Ci impulsu, malej pomocy losu by to dostrzec.   Spoglądając wstecz.... widzisz co straciłaś a co mogłaś zyska (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami takie wyjazdy wychodzą nam na dobre. Człowiek dowiaduje się wiele rzeczy o sobie. Spostrzega coś czego nie widział do tej pory. Czas spędzony z obcymi a jakże teraz bliskimi osobami okazuje się owocny w nowe doświadczenia i przemyślenia. Taka "obca" Ci osoba prędzej powie Ci prawdę i ukierunkuje Twój tok myślenia tak by szedł on po prostej. W tym ot&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy ktoś kiedyś powiedział ze jak dużo wycierpisz tak samo dużo dostaniesz w zamian dobroci albo i więcej??? A może to jest prawda??? Może trzeba powiedzieć sobie dość i rzeczywiście los zacznie nam sprzyjać..??? Uśmiech to podstawa i czy jest źle czy dobrze nie może schodzić nam z twarzy bo przecież właśnie on przyciąga do nas ludzi którzy są potencjalnymi partnerami, ko (...)

Zobacz pełny wpis »
Byc może jest to czas na następne przemyślenia.. słucham właśnie zespołu Whitesnake... pięknie graja.. tak jak lobię ..... wspomnienia z Polski wracają... już jakby zamazane już niedługo zaraz wracamy Zanim to nastąpi pookładajmy trochę fakty... tęsknota straszna Tak daleko od domu potrzeba mieć kogoś kto będzie Cie wspierał... i wiesz ze gdy wrodzisz do hotelu z pracy ta osoba (...)

Zobacz pełny wpis »
Już tak czasem w życiu bywa, że 2 serca los rozrywa i miłości szansy nie da, bo rozsądku słuchać trzeba . I żyjemy codziennością, no bo przecież żyć nam trzeba Udajemy ignorantów...??? JUŻ CI NIE UCHYLĘ NIEBA !!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas.. niby ten sam a tak bardzo dłuży się każda minuta.. tęsknota za moim światem przewyższa Mount Everest.. a ja tu sama z obcymi ludźmi i .. obca ma dusza się staje.. gdzie jesteś pytam siebie, lecz tylko głucha cisza ... odpowiedzi brak!!! A myśli wciąż błądzą za dawnym życiem i tym czego tu nie mam a wiem ze powinieneś przy mnie być Ty ! I z łzami w oczach witam każdy d (...)

Zobacz pełny wpis »
Wspominając chwile tak cudowne leząc na łóżku, płaczesz... nie masz już nic. Nawet nadzieja która tworzyła w twoim serduszku jasna poświatę, zgasła. Myślisz co było... a było tak pięknie. Chwile uciekają i czekasz aż zapomnisz, aż w końcu rozum przejmie gore nad uczuciami i powie dość. Wybaczysz to milczenie, wybaczysz brak tej jedynej osoby, którą tak (...)

Zobacz pełny wpis »