Czarnulka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ala Akacja
Główny blog czarnulka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Czarnulka

Najciekawsze wpisy Czarnulka

Moshe zacznę od tego,że już kiedyś mialam na tej stronce bloga pod nazwą Angel_Of_Death. Niestety po napisaniu jednej notki mialam ogromne problemy z zalogowaniem się (najpierw pojawial mi się napis,że podany użytkownik nie istnieje,a  potem,że moje haslo jest nieprawidlowe,chociaż chyba bylo prawidlowe!).Tak więc narazie będę pisala w tym blogu, a jeśli zn (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedzę teraz na informatyce i nie mam za dużo czasu na pisanie a poza tym dziwnie jest pisać bloga, kiedy wszyscy mogą Ci zajrzeć przez ramię. Jednakże postanowilam zacząć pisać wlaśnie teraz internetowy pamiętnik.O sobie może nie napiszę zbyt dużo,bo chcę aby ten blog byl bardzo anonimowy.Nie jest przecież ważne kim jestem,czym się zajmuję itp. t (...)

Zobacz pełny wpis »
Piszę już dziś po raz drugi :),ale blogowanie wciąga. Wlaśnie obejrzalam Bar II i najśliczniejszego uczestnika tego programu Tomka Zagóla hehe ;) No co ja poradzę na to, że on mi się podoba? W dzisiejszym odcinku uczestnicy dawali sobie plusy i minusy ..Eric znowu dostal najwięcej  plusów :) i dobrze,należy mu się, bo jest very sympatyczny :) A w niedzielę (...)

Zobacz pełny wpis »