Czarno-na-bialym

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasik My
Główny blog czarno-na-biaym.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Czarno-na-bialym

Zginął tragicznie w wieku 17lat   Agonia rozszarpuje mój mózg. Jestem numerem statystycznym. Gdy przywieźli mnie tutaj, poczułem się bardzo samotny. Czułem wszechogarniający smutek i oczekiwałem, że znajdę współczucie. Nie znalazłem go. Zobaczyłem tylko tysiące innych, których ciała były równie pokiereszowane jak moje. Dostałem numer i odpowiednią k (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jestem ARCHITEKTEM: buduję solidne fundamenty i każdego roku, który spędzam w szkole, dodaje kolejne piętra mądrości i wiedzy.                                          & (...)

Zobacz pełny wpis »
-         Kogo byście wolały, Harrisona Forda, czy Josha Richtera? I Lilly powiedziała, że Harrisona Forda, bo on kiedyś był stolarzem i jeśli przyszedłby koniec świata, umiałby zbudować dla niej dom, a ja powiedziałam, że Josha Richtera, bo żyłby dłużej – Harrison ma chyba sześćdziesiątkę – mógłby mi wi (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewien nasz przyjaciel o zachodzie słońca wybrał się na swój zwyczajny spacer opustoszałym brzegiem morza. Idąc tak w zamyśleniu, spostrzegł nagle w oddali sylwetkę jakiegoś mężczyzny. Podszedłszy nieco bliżej, przekonał się, że to ktoś miejscowy, jakiś Meksykanin. Mężczyzna bezustannie schylał się, podnosił coś i ciskał do wody. Gdy nasz przyjaciel zb (...)

Zobacz pełny wpis »
Odwróciwszy  się, objęła go przepraszająco ramionami, przytulając się do jego pleców. - Przepraszam – mruknęła i pocałowała go w szyję. Przez chwilę Robert się nie poruszył. Następnie powoli przewrócił się na plecy i objął ją, ona zaś położyła mu głowę na piersi. Poczuła jego głębokie westchnienie i dłuższy czas leżeli bez ruch (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie to nie tylko zdobywanie punktów. Nieważne, ile osób do Ciebie dzwoni, z kim się umawiałeś, z kim chodzisz na randki, a z kim nie. Nieważne, z kim się całowałeś, jaki uprawiasz sport, ani też to, kto Cię lubi. W życiu nie chodzi o to, jakie masz buty, fryzurę lub kolor skóry. Nie chodzi również o to, gdzie mieszkasz, gdzie chodzisz do szkoły, jakie masz s (...)

Zobacz pełny wpis »
- I jeśli ktokolwiek wie cokolwiek o czymkolwiek - powiedzial sobie Miś. - To tylko Sowa Przemądrzala. - Albo nie jestem Kubusiem Puchatkiem. A przecież nim jestem - dodal.   - Widzisz - odparla Sowa. - Najczęściej praktykowane postępowanie w takich sytuacjach jest następujące ... - Ojej! - przerwal jej Puchatek. Co znaczy najgęściej polukrowane postękiwani (...)

Zobacz pełny wpis »
- Mamo mam niecale pięć i pól stóp wzrostu, jsane wlosy, niebieskie oczy, tupet i wyglądam tak samo groźnie jak wiewiórka z filmów Disney'a. Przez cale życie walczę o to, by traktowano mnie poważnie. Inne kobiety odgrywają moją matkę albo starszą siosrtę a mężczyźni chcą zastąpić mi ojca albo ciągną do lózka. Tylko nieliczni zauważają, że potrafię myśl (...)

Zobacz pełny wpis »
nie mam żadnych noworocznych postanowień, żadnych przyzeczeń, żadnych obietnic..wiem, że co ma być to bedzie..a nowy rok to coś na zasadzie WIELKIEGO PONIEDZIAŁKU..tylko, że nie mówię od poniedziałku tylko od nowego roku...ale najbardziej niesamowite jest to,ze sama z siebie rzuciłam palenie prawie po 4 latach.wiecznego nałogu.poprostu mój organizm przestał przyswa (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to znaczy normalny? Normalny czlowiek przez cale zycie nie robi tego na , co ma ochotę. Taką rozkosz sprawia mu oboziązek. Im lepiej udaje mu się nie byc sobą, tym więcej mu placą. Potem normalny czlowiek idzie na emeryturę. Ma wreszcie czas dla siebie, ale niestety siebie zapomnial. (...)

Zobacz pełny wpis »