Czarna_kotka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aine Vainedriel
Lokalizacja Przemyśl
Główny blog czarna-kotka.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-10-28
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Czarna_kotka

No więc witam... Zalożyam swojego bloga ( jaki fascynującu wstęp...) i wyobraźcie sobie, że wlaśnie mialam napisaną calą notkę, no ale moje zdolności informatyczne doprowadzly do tego, że...eh... wszystko skasowalam... Trochę techniki i czlowiek się gubi. No, ale life is brutal a ja uparta więc piszę jeszcze raz. Więc zacznę od tego DLACZEGO zalozylam bloga. O to jest pytanie... Mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Piszę na czarno, bo mam żalobe po mojej utraconej inteligecji... Dżizus co mi do tego lba strzelilo, żeby sobie robić katusze w postaci depilacji?! No, ale ja zawsze coś wymyślę... Dobra nie będę nawiać o tym jak cierpię... (A CIERPIĘ!!!!). Jednak nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo... To wszystko sklania mnie do reflekscji... Hehe... No to teraz jak zaczne filozofować to (...)

Zobacz pełny wpis »
Śmierć przychodzi niespodziewanie, nie ma tzw. odpowiedniego czasu na śmierć. Jednego dnia rozmawiamy z kimś, żartujemy, droczymy i idziemy do domu z myslą jak fajnie będzie jutro spędzić razem czas... Nie śpimy calą noc myśląc o minionym dniu i analizując klatka po klatce każdy gest w naszą stronę jaki uczynia ukochana osoba. W zwolnionym tempie, jak na starym filmie widzimy jak s (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja tu się produkuję, a jak zobaczyam co z tego wyszo, to się zalamalam... No ale tak to jest jak sie jest zielonym w edytowaniu bloga (to wcale nie jest takie latwe jak piszecie!!!!) A tak pozatym: czas się zmyć. AHOJ !!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Toosiu (dobrze napisalam?) ja też nie mogam zaożyć swojego bloga, ale weszam na ten adres http://www.blogi.civ.pl/main/rejestr.php I się udalo!!! Powodzenia i AHOJ !!! (...)

Zobacz pełny wpis »