Czajna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko BaŚka Szumigraj
Główny blog czajna.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-10-15
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Czajna

    jest godzina oo.15 !! a ja "bardzo brzydkie slowo" dalej niemogę zasnąć!!hehe kumpela nażeka, że nadużywam przekleństw.oki spox. specjalnie dla niej, z okazji jej urodzinek ( obm się na imprezce upila!) przestanę używać tego slowa. tyśka tą obietnicę dedukuję TOBIE!! to mój maly dodatek do prezętu!!więc ...hmmm mamy już jutro...nowy dzień, nowe 24h. wow. obym gdz (...)

Zobacz pełny wpis »
...co się dobrze zaczyna to się źle się kończy...                                                        &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
...jejq dziś przychodzą do mnie na noc kumpele...uwielbiam takie dni jak ten...po paru godzinach spędzonych z moją paczką brzuch mnie boli ze śmiechu nam nigdy się nie nudzi!! niedawno wrócilam z zakupów na dzisiejszą noc ... heh...calom noc będziemy się obżerać jak szaleć to szaleć :-) ...może niebęde wspominać co mi w duszy gra ponieważ nie jest to ta muzyka którą kocham p (...)

Zobacz pełny wpis »
         " kolejna lekcja różniec" już wiem jedno wcale niejestem taka gupia za jaką się uważaam. jeśli popracuję nad moim zachowaniem to będzie spox!! może mam lekkie odżuty w niektórych momętach, ale to nieznaczy, że mam się tak zachowywać do końca życia!! w czoraj zaczeam robić z kumpelą referat na ścieżkę regionalną.zaczeo się dobr (...)

Zobacz pełny wpis »
... ale jestem wqrwiona!!!...normalnie moge zrobić wszysko!!!jak mi ktoś jeszcze dziś humor zepsuje to ZABIJE!!! a to wszystko przez kogo?!...oczywiście że przez kochanego tatusia!! może zaczne od początku...ale streszcze to co się stalo bo i tak większoć ludzi tego nie pijmie :( ... bylo tak moja matka wrócila rano z siorą od babci i jak zwykle byla zla bo byly korki na drogach... (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                         więc tak... heh ... może nasza czwórka ( ja i ..... (...)

Zobacz pełny wpis »
...no mam dola...ale jebać to!! ... więc jest tak... nie napisze że mi się nudzi bo to bez sęsu...waśnie prowadze wojne z sąsiadem...chodzi o to kto glośniej puści muze...ja oczywiście mam na fula HIPHOP a on buuu...TECHNO...ale zjebka ... heh ... matka śpi no już nie bo wlaśnie się obudzila i heh...zamiast kazać przyciszyć to chce bym zmienila piosenke bo na tej wedlug niej j (...)

Zobacz pełny wpis »
                    ...uśmiech prosze....  *stoi amerykanin przed palacem kultury i nauki leci lotniarz i ... lup w palac.amerykanin na to:"jaki kraj, tacy teroryści". *przychodzi grabarz do lekarza i mówi:"ta baba już nie przyjdzie". *żaba na wózku inwalidzkim wjeżdża do restaur (...)

Zobacz pełny wpis »
...no już jutro jade w końcu!!! niemoge się doczekać ... heh będe grzecza ;) ... co do koma to hmm... matka mi go w czoraj kupila nawet o tym niewiedzialam :) no niepowiem żebym się z tego prezętu niecieszyla ale ojcu i tak niewybacze i nieodezwe się do niego . w czoraj bylam w pewnym miejscu ... no ale narazie nie będe psuć sobie humorku napisze o tym po moim powrocie . mojej matc (...)

Zobacz pełny wpis »
...na ten temat nie będe się rospisywać bo obciach...powiem krótko dla zainteresowanych...*ZOZI* to niestety moja soiora...a czemu nie pisze już bloga .. heh :) bo ją wkużylo pare ludzi za co im GRATULUJE! jeśli ktoś ma jakieś pytanka dotyczące mojej siory to walcie śmialo na każde odpowiem :)...teraz zmieniam temat ... qrde jutro już niedziela moja matka i siora wracają :( nie mog (...)

Zobacz pełny wpis »