Czacha123456799r

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog opowiadania-czacha123456799r.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-12-10
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 115 dni temu

Najciekawsze wpisy Czacha123456799r

Rozdział 1   Minęły cztery lata. Przez ten czas trochę się działo. ANBU tropiące Yuno Kyõjo, nie znalazło jej, jakby zniknęła. Klasa Uzumakiego raz w tygodniu była "nawiedzana". Iruka przez ten czas nie znalazł sprawcy. Miał podejrzenia, ale bez dowodu nie mógł nic zrobić. Naruto przez ten czas uczył się pod okiem Lisa. Kyuubi był zadowolony (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozdział 3   Minął miesiąc. Przez ten czas trochę się działo. Yuno i Naruto pomału coraz lepiej są ze sobą zgrani. Do treningów używają klonów Uzumakiego. Różowooka przez ten czas bardziej zaufała przyjacielowi, na tyle, że może walczyć bez wzroku. Przez trzy tygodnie codziennie, po parę godzin trenują z opaskami. Ostatnia z klanu Ky&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozdział 2     Rano niebieskooki obudził się pierwszy. Gdy był już przytomny, poczuł ciężar na swojej ręce. Uzumaki odwrócił głowę i zobaczył, że Yuno używa jego ramienia jako poduszki. Naruto spokojnie wyjął kunai i przewrócił się na bok. Różowooka w tym momencie też się obudziła i otworzyła oczy. Zobaczyła, że jej przyja (...)

Zobacz pełny wpis »
Prolog  Ośmioletni blondyn siedział właśnie w sali akademii za swój wybryk. Aktualnie miał na sobie niebieskie, krótkie spodenki. Miał też pomarańczową kamizelkę, a pod nią białą koszulkę z krótkim rękawem. Chłopiec nie wiedział, że jest pojemnikiem na Bijū, a dokładnie na Lisa o Dziewięciu Ogonach. Tym dzieckiem o niebieskich oczach (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam, tutaj będą moje wszystkie opowiadania, na początku pisałem na wattpat. Jestem tam pod nazwą Czachy123456799r, więc nie mówić, że coś ukradłem.   https://www.wattpad.com/user/CZACHA123456799r (...)

Zobacz pełny wpis »