Cypriansz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Drwinia
Główny blog zsbpozdrawia.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-12-08
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 322 dni temu

Najciekawsze wpisy Cypriansz

Jesień zaczyna 23 września a kończy 22 grudnia. Jesień to piękna pora roku. W ten cudowny czas liście są rozwietrzywane, a wiatr jest delikatny i lekko kołysze drzewa. Liście szybując w powietrzu upiększają świat, który płonie barwami jesieni. Ta przepiękna pora roku.Większość ludzi jesienią ogarnia smutek i przygnębienie, gdyż odlec (...)

Zobacz pełny wpis »
Moją ulubiona pora roku jest wiosna.Zaczyna sie 22 marca ,a konczy 22 czerwca.Wtedy świat budzi się po zimowej drzemce,topnieje śnieg,ptaki zaczynają wesoło śpiewać,wróciły już z ciepłych krajów i buduja gniazda , a zwierzeta wychodza ze swoich zimowych norek.Słońce zaczyna mocniej przygrzewać,na dworze robi się cieplej,a dni są coraz dłuższe.Codzien (...)

Zobacz pełny wpis »
Zima jest jedną z czterech pór roku. Kalendarzowa zzaczyna się 22.12 a kończy 21.03. liczy około 89 dni. trwa przez 4 miesiące czyli grudzień - ostatni i najlepszy pod wzgedem ilości dostawania prezentów miesiąc, styczeń którego początek zawsze jest chuczny,luty- najkrutczy miesiąc w roku i marzec w którym już niestety zima sie kończy. W po (...)

Zobacz pełny wpis »