Cyntja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Lidia Górska
Główny blog cyntja.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Cyntja

Jak ja lubie ten napis kiedy się pojawia na dole. Ech, powoli sie przyzwyczajam. Cóż, w końcu wyszona to że Linka nie jedzie. Podobno matka jej powiedziala że jak pojedzie to może nie wracać. Wogóle mama Linki trzyma ją w szklanej klatce i zza jej prętów pokazuje świat. Prawie wszystko robi za Linke. Czasami brak zaradności mojej przyjaciólki i jej bezwzględny egoi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ha! Jednak udalo mi się jeszcze dzisiaj dorwać do sieci.  Uff, przeprowadzilam przed chwilą dwie rozmowy które tak mnie zmeczyly jak maraton. Zaproponowalam Lince, mojej przyjaciolce, żeby w srode pojechala ze mną do Wa-wy na pogrzeb Marka Kotańskiego. Ta oczywiście przyklasnela temu pomyslowi i powiedziala że na 99,9% jedzie. Nawet jak jej mama sie nie zgodzi. No i d (...)

Zobacz pełny wpis »
Nio nareszcie mam swojego bloga :) a co mi tam, w realu jestem aż za dyskretna i nikt nic nie wie, to chociaż w sieci rozpuszcze jezyk. Więc, jestem ja, on i... jego żona.  Heh, jego siostra jest w moim wieku tyle że ona już skończya 18. Tak wiec zapraszam do bloga nieletniej kochanki. Siostry, uczennicy i córki również. Postaram się pisać codziennie, ale... int (...)

Zobacz pełny wpis »
Niestety już wrócilam, już jestem i znowu musze stawiać czolo przeróżnym wyzwaniom i pomyslom minister edukacji (@!#$%!). Piękne i bestie znowu będą na tapecie, jak i naprawianie wiecznie psującego się kompa. Może nawet uda mi się jakimś cudem spotkac z moim-nie moim zapracowanym kochankiem. Och i już mnie od kompa odlaczają. :( Więc wiecej będzie niedlugo, jutro (...)

Zobacz pełny wpis »
Dopiero co zaożyam blog a już musze go zawiesic do odwoania. Wyjeżdżam na dwa tygodnie w góry i nie wiem kiedy będe moga napisać. Co i tak chyba jest bez znaczenia, bo wydaje mi się że nik tego nie czyta.

Zobacz pełny wpis »