Cyna-lucyna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Lucyna Amszej
Główny blog cyna-lucyna.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-03-15
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Cyna-lucyna

Najciekawsze wpisy Cyna-lucyna

CzEE WaM-JaK tAM?U mniE cAłkiEm CiEkAwiE... -Too zNacZy NorMalnie... Coś tAm poZmieniaŁam ,alE maŁo... NaDal Nie  Wiem jAk Siem DodajE liNki... :(( PlissSS pomóżCie!! DziEŃ minąŁ SpokOjniE.OBudziŁam Siem SiaDŁam Do kOmPa(gRaŁam w AllAdYNa :) )poTeM ZadzwoniŁaM po OlĘ,Bo Mi Się NIE SamoWiCie nuDziło. pOtem graŁam z Nią u Niej w WormSy 2.PoTem poSzłam do DO (...)

Zobacz pełny wpis »
Poznacie mnie lepiej mówię wam...Nie będę nic o sobie pisać ,sami musicie się domyślić... Powiem tylko tyle - Jestem Lucyna (mówcie lub piszcie lub co tam chcecie ale Cinka)jeżdżę na desce ,mam 11 lat,słucham Avrilki i jestem z dziury Tychów.Tak poza tym to lubię modę ( www.ftv.com , świetna stronka!)I nie lubię lalusiów którzy lepią się do dziewczyn... A moj (...)

Zobacz pełny wpis »
Nauczyłam się dodawać linki!!!!!Ito całkiem sama! :) Chyba byłam debilką ,żeby nie wpaść na to... Tak po za tym długo nie pisałam....Bo nudno ostatnio.Zmieniłam muzyczkę na blogu :p Szukam szablonów na blog mój i Oli... Nudzi mi się piszcie w księdze gości co kolwiek i komentujcie plissss!!!!! Dzisiaj nie byłam w kościele bo mi się nie chciało,teraz siedz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dhisiaj mjałam pechoffy dhień... :& Jeden z największych głupstff to too,że rozbiłam koledhe kakę obok staffu .. Strasznie mi głupioo:( No trudno,to mój 4 z koleii blog myślę że się wam spodoba :p Niech mi ktoś powie jak się wstawia linki plissssssssssssssssssssssssssssssssssssss     POzdrawiam Olę,Paulinę,Julę i mnie :* papapappapapp (...)

Zobacz pełny wpis »
fffdHHurra,Nareszcie mój blog działa!!!! Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu,bo nie miałam przy robieniu bloga zielonego pojęcia o html-u :D            HURRAAAAAAAAAA!!!!!!1 (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj miałam ekstrakt dzioonek!!Dostałam piontke z maty i 5 z popisu na flecie(uczę się grać na flecie w szkole muzycznej).Chciałabym się jescze nauczuczyć dodawać linki na bloga,ale konkretnie jest spoko!!! To paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
I znowu to ja.Zmieniałam blog,ale coś nie wychodziło i wróciłam do poprzedniego... :) Znów jestem (zmęczona też)bo siedzę i siedzę przed tym kompem...I będę się brać..Jutro napiszę coś znófff -papa :p

Zobacz pełny wpis »
To znów ja a na dodatek,z nowym szablonem :) (...)

Zobacz pełny wpis »