Cudpo8latach

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mogilno
Główny blog cudpo8latach.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-12-14
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Cudpo8latach

Historia, którą często wspominamy - dziś z uśmiechem - choć wtedy nie było nam wesoło.. Nie można jeździć tylko w Tatry ( choć właściwie czemu nie? )  więc jest decyzja - na przedłużony weekend związany z Bożym Ciałem - jedziemy na rowery w okolice Krakowa. Wszelkie foldery pokazują jak tam jest pięknie i ile możliwości na przejażdzki rowerowe. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak już przyjemnie na powietrzu :) kiedy jestem na balkonie ( i powieszam pranie :))))   ciężko uwierzyć, że świat stanął na głowie..    Do dziś nie wiemy z jakiej przyczyny nie mogłam być  w ciąży przez tyle czasu. Jest jednak kilka kwestii, które z mojej perspektwy warto tutaj zaznaczyć: 1. tarczyca - tutaj sytuacja wyglądała przez (...)

Zobacz pełny wpis »
Myślę o tym ile kobiet było w podobnej sytuacji.. myślę o tym ile kobiet miało wtedy wsparcie męża.. myślę o tym ile z tych kobiet ma dziś CUDowne dzieciątko ...własne czy też adoptowane..   Zastanawiam się czy upublicznić tą historię - moją bardzo osobistą...   nie lubiłam dzieci - tak kontrowersyjnie wiem - ale to prawda. choć zawsze zakłada (...)

Zobacz pełny wpis »
taki dziwny czas.. koronawirus... niby tak blisko a jakoś abstrakcyjne wrażenia. zapasy zrobione. zero odwiedzin. wtedy...serduszko bije - wychodzę od lekarza.. płaczę...ze wzruszenia i ze strachu.. dzwonię do J. do tej pory żałuję że wtedy nie pojechał ze mną na wizytę - tak bardzo nie wierzyłam że "to" możliwe ... idę do apteki - wykupić leki.. zastrzyki kt&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym podzielić się z Wami moją historią - bo ponoć nie każdemu się tak dzieje.. Ślub w 2010 roku... Decyzja że chcemy dziecko ... i nic... długo nic..... nic...   19 stycznia 2019 roku rodzi się Wojtuś - wyczekany ... CUDowny... Podzielę się tutaj moją historią ... Potrzebuję powspominać ..     (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteśmy spowrotem - ciężki czas za nami - choroba Wojtusia - szpital.   Wogóle teraz taki czas strachu ... koronawirus... Cięzko by było teraz podjąć czy kontynuować leczenie. A ciąża i poród w tym czasie - trudno mi to sobie wybrazić. Jak myśleć pozytywnie? Jak zbierać siły aby być przygotowanym bo za chwilę wszystko wróci do normy (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś jak ktoś mnie pyta - jak to się stało - odpowiadam że nie wiem... tak tak... mówię tutaj o urodzeniu synka. Zawirowania w pracy... yyyy właściwie zwolniłam się z pracy i czekałam na rejestrację w Pup. a tu nagle - okazuje się że jestem w ciąży - po tylu latach.. przecież my już tak we dwoje będziemy .. tak trudno było mi uwierzyć że to jednak możliw (...)

Zobacz pełny wpis »
Blog prowadzony jest aktualnie na Facebook - profil Cudpo8latach. Zapraszam do śledzenia :) (...)

Zobacz pełny wpis »