Cryptoboss

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zadzim
Główny blog cryptoboss.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-04-18
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Cryptoboss

To będzie ten milion $ czy czekać na 1 tys. $? Niedźwiedzie na BTC w końcu dopięły swego. Kurs przez ostatnie dni spadł o około 20 %. I to na kilka dni przed halvingiem. Każdy kto czytał moją poprzednią analizę wie, że nie jest to dla mnie zaskoczenie. Kurs w poprzednich tygodniach rósł nadzwyczaj szybko, czasami wręcz poziomo. Ale czy po tym spadku jest tanio czy drogo? My (...)

Zobacz pełny wpis »
Przygotowanie pod pewien scenariusz Ethereum jest obecnie jedną z kryptowalut, którą obserwuje. Wiążę się to z nadzieją, że na wykresie pojawi się znana formacja Gartley’a lub mniej znana formacja Fibonacci Team. Nie jest to wróżenie z fusów czy przepowiadanie przyszłości, bo oczywiście ta formacja może nie ukazać się na wykresie. Jest to po prostu przyg (...)

Zobacz pełny wpis »
A więc poszło w dół... Cóż za zaskoczenie      Moja wcześniejsza prognoza dotycząca całego rynku kryptowalut sprawdziła się. Mówiłem o tym, że zamiast nowych szczytów powinniśmy zobaczyć raczej odwrócenie trendu. Teraz powinniśmy już zacząć szukać miejsc, gdzie najprawdopodobniej wystąpi efekt popytowy i cena(przynaj (...)

Zobacz pełny wpis »
  Rynki odklejone od gospodarki Rynki coraz bardziej zaczynają nas fascynować i zastanawiać. Niby wszędzie głośno o recesji i kryzysie, a tu osiągamy nowe szczyty (patrz Nasdaq). W tym czasie Bitcoin daleko od swoich historycznych maksimów, a w ostatnich tygodniach obserwujemy trend horyzontalny i relatywnie małe wahania cen. Jednym słowem wieje nudą. Większość czasu (...)

Zobacz pełny wpis »
Ogólna sytuacja: Halving zbliża się wielkimi krokami, wobec czego sytuacja na bitcoinie robi się coraz ciekawsza. Po gwałtownych spadkach z początku marca obserwowaliśmy przez ostatnie kilka tygodni potężny ruch w górę, praktycznie bez żadnego większego ruchu korekcyjnego. Obawiam się jednak, że to tylko kolejna korekta trwającego od stycznia 2018 r. trendu spadkoweg (...)

Zobacz pełny wpis »
Sytuacja na wykresie: Binance Coin podobnie jak reszta kryptowalut od połowy marca znajduje się w kanale wzrostowym. Nie było widać tu żadnego spektakularnego wzrostu, tylko stopniowe, bezpieczne wspinanie się ku górze. Z tego też powodu nie spodziewam się tutaj jakieś dużej przeceny. Ważne dla dalszego rozwoju wydarzeń są dwa poziomy: wsparcie na 16,75 USDT i opór n (...)

Zobacz pełny wpis »