Crudelis

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wąbrzeźno
Główny blog crudelis.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-04-08
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Crudelis

Ogarniają Cię wątpliwości. Ne wiesz czy to ma głębszy sens. Tak go kochasz i czujesz, że oddalacie się do siebie. Oczekujecie czegoś innego. Już nic nie jest pewne. Nie jesteś pewna czy przetrwacie probę czasu.Nie jesteś pewna czy zależy wam na sobie tak jak na początku. Niczego nie jesteś pewna, nawet tego, że po nocy znowu wstanie dzień. Godziny leca lecz zbyt wolno. Chciałaby (...)

Zobacz pełny wpis »
Pragnienie, bliskość, miłość, pożądanie. Uczucia tak latwe do zdobycia, a zarazem tak nieosiągalne. Tak potrzebne, a zarazem budzące strach, odrzucane. Boimy się kochać chociaż potrzebujemy miłości. Pragniemy być rozumiani i w pełni tolerowani, ale boimy się zaufać. Boimy się odrzucenia, tego że ktoś w całości mógłby odkryć to co tak skrzętnie chowamy w głębi serca. Potrz (...)

Zobacz pełny wpis »
Całe dotychczasowe życie spędziła na czekaniu na coś co nigdy się nie wydarzy. Nie w tym życiu. Czekała na ludzi, którzy przychodzą i odchodzą, zostawiając nas samym sobie; czekała na szczęście; na miłość, której tak bardzo pragnęła doświadczyć, którą nikt nie chiał jej obdarować. W tym czekaniu zatraciła to co najważniejsze. Chęć życia, poznawania świata, z (...)

Zobacz pełny wpis »
I w jednej chwili znowu zapragnęła być małą dziewczynką. Wystraszonym dzieckiem, szukającym bezpieczeństwa i miłości i ramionach mamy. Na powrót chciała się w nią wtulić. Poczuć w nozdrzach ten znajomy z dzieciństwa zapach jej włosów. Przy niej zawsze czuła się bezpiecznie. Świat w jej ramionach przestawał być zły, przestawał ranić. Wiedziała jednak, że cofnięcie s (...)

Zobacz pełny wpis »
Zbrodnią określić można złą drogę do wolności. Ludzie zagubieni- inaczej poszukiwacze, często chcą osiągnąć swoje marzenia, cele w najróżniejsze, nawet desperackie sposoby. W głębi chcą uciec od codzienności, która przeprłniona jest ograniczeniami. Poszukiwacze nie zawsze w głębi są źli, nie mnie jednak czasami zbyt radykalnie chcą spełniać swoje marzenia. Jednak d (...)

Zobacz pełny wpis »