Crazy_baby

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warsaw
Główny blog travelcrazybaby.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-07-21
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność 115 dni temu

Najciekawsze wpisy Crazy_baby

Hejka !!!!!!  Nowy post,nowe zdjęcia i nowe informacje ...  Post tyczy się mojej przyjaźni z Wiktorią ..  A więc znam się z Wiktorią od dziecka zawsze byłyśy sobie bliskie i myślę, że będziemy  Mieszkałyśmy kiedy obok siebie lecz nietety wyjechała do UK , ale nasz konkat nadal trwa !  Razem z Wiktorią bardzo się kochamy jak dwie siost (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejj ! Takjak obiecałam opowiem wam moją podróż do UK... W lipcu 2018 roku moja przyjaciółka Wiki zaprosiłamnie do siebie na miesiąc czasu byłam tak ucieszona tym wyjazdem nie mogłam się już doczekać...  Gdy nadszedł dzień wylotu byłam bardz zdenerwowana, ponieważ nigdy nie leciałam samolotem, ale na szczeście szybko minął ten lot. W UK wszy (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć ! Tak jak sam tytuł Wam mówi .. przychodzę diś do Was z postem  mnie .. Nazywam się Kornelia , mam 15 lat i mieszkam w okolicach Jasła . Intresuje się podróżami, zabawą i modą . Już nie długo opowiem wam jak było w Wielkiej Brytanii gdzie byłam tam u swojej przyjaciółki Wiktorii. Myślę, że jak poznacie mnie lepej to będzie Wa (...)

Zobacz pełny wpis »