Corian

Profil blogerki.


corian

Informacje ogólne

Lokalizacja Kąty Wrocławskie
Główny blog soyluna.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-12-10
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Corian

Wczoraj kiedy przeglądałam pocztę na o2.pl i weszłam już na portal to natrafiłam na taki oto artykuł:   „Czy w dzisiejszym systemie oświaty jest jeszcze miejsce dla pilnych i pracowitych uczniów zwanych niegdyś prymusami – takich, którzy zawsze mają porządek w piórniku i teczce, nigdy nie ubrudzą sobie rąk flamastrami i grzecznie odpowiadają (...)

Zobacz pełny wpis »
Daty 19 Lis 2007, 13:20, mtina@amorki.pl ,napisała:   Masz n aimię Florinna a na zdjęciach jesteś jako facet. Tak? A Florinna to nie imię damskie? Proszę odp. –   Ula   Daty 21 listopada,godz 04:16.Odpisałam:       Chciałaś bym ci odpisała-odpisuję.   Po pierwsze znam się na ludziach i przeczuwam,że nie masz jeszcze 18 lat a szu (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak więc co mnie w nim wkurzyło???   Po pierwsze:   Nie wolno porównywac sytuacji z realnego życia do jakiś wymyślonych historii z dziecięcego bestsellera typu „Przygody Mikołajka”.Realne życie ma to do tego,że bywa nieprzewidywalne podczas gdy losy postaci z książek kończą sie wraz z przeczytaniem całej historii i wiadomo już kiedy sięgamy drugi ra (...)

Zobacz pełny wpis »
Najbardziej co mnie wkurza w życiu to podejście,że kobieta nie powinna wykonywac męskiego zawodu.   A gdzie to jest napisane???Toż to dyskryminacja!!!   Dawniej sądzono iż kobiety nie mają rozumu i nie powinny się uczyc,uczęszczac do szkoły czy pracowac.Powinny tylko siedziec w domu i zajmowac się ogniskiem domowym.   Bardzo mnie takie podejście denerwuje.Dzięk (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakies parę dni temu po wylogowaniu z poczty na Onecie zauważyłam artykuł pt.”Drugie życie singla”,który opowiadał o tym,że każdy singiel w gruncie rzeczy czuje się nieszczęśliwy i samotny i żałuje życia,którego wybrał. Według mnie to jest nieprawda i moim zdaniem nie każdy singleil tego żałuje.Jeżeli ktoś dobrze zarabia lub w samotności jest mu bardzo do (...)

Zobacz pełny wpis »
Przed wczoraj czyli daty 24 września 2008 roku byłam na czacie wp.pl.Weszłam do pokoju Wrocław pod nickiem JoJo(mój ulubiony poza Kouichi)i patrzyłam na nicki innych użytkowników.Byli tam różni użytkowicy,którzy albo szukali cyber sexu albo nie wiem czego jeszcze tam szukali. Zagadałam do paru „bardziej normalnych użytkowników”o nickac (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze robiłam co chciałam Na wszystko sobie pozwalałam I nadal mogę sobie na wszystko pozwolic!!! Bo nie chce mi sie pierd*lić!!! I nie chcę mieć śmierdzącego bachora!!! Nawet jeżeli uważacie,że jestem na rozum chora!!!     To jest wiersz mojego autorstwa,który mi wpadł do głowy w czerwcu 2008 roku kiedy to moja stara po raz kolejny gadała mi,że za dużo za (...)

Zobacz pełny wpis »
Ta rozmowa na czacie doprowadziła mnie do białej gorączki,w której to doszłąm do wnisoku,że nie warto pomagac ludziom w sieci a to tylko skrajne przypadki są kiedy jakiś samobójca czy niedoszły morderca lub pedofil wejdzie na czata. Zamiast bawic się w internetową pomoc teraz już omijam czata szerokim łukiem. Ale najważniejsze w życiu są pieniądze i dają szczęście i (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze chciałam byc maszynistką.To trwa już około 5 lat i nie przestaje o tym marzyc ale zawszekiedy przychodze do znajomego maszynisty czy konduktora,poniewaz w takim środowisku też bywam to niektórzy maszyniści mnie wspierają a niektórzy…dobijają!!! Jak raz byłam u jednego znajomego to powiedział mi,że kobiet maszynistek nie ma wcale no chyba,że zagranicą al (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszyscy ludzie już mieli tego dosyc.Z racji tak wielkiego opóźnienia kilka z nich,także ja i moja nowo poznana koleżanka poszłysmy do kasy aby zapytac się co się stało ale na miejscu kasjerka nas zbagatelizowała.W końcu jedna z czekających poprosiła kasjerkę o mozliwośc zadzwonienia na dworzec główny w tej sprawie.Kasjerka dała jej telefon i tam dowiedziała się,że poc (...)

Zobacz pełny wpis »