Coolerka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Maja Schaefer
Główny blog coolerka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Coolerka

Najciekawsze wpisy Coolerka

DaJcIe Wy Mi FsZyScY SpOkÓj Z FsZyStKiMi FaCeTaMi!!!! NiAnAwIdZe IcH!!! KrOfY!!! MoJ ChLoPaK Ze MnA ZeRfAL:/ On JeSt ChYbA ZaZdRoSnY O AnKe:] NaRaZiE LeSbIjKa NiE JeStEm:D MaM Go W DuPiE!!! CiAwE CzY ssNaJdZiE LePsZa.... Ja TaM SoBiE BeSss NiEgO PoRaDzE!!! PsYcHoHoNdRyK JeDeN!!! BaRtEcZkU CzY JeStEs ZaDoFoLoNy ss TeGo Co PiSzE o tObIe, Hm? A TeRaSs UfAgA!!! FiAdOmOsC dO FsZyStKiCh (...)

Zobacz pełny wpis »
OtoSh jAk SaM TeMaT FsKaZuJe ByLaM DzIs U BaFcI:] NiOm I PoShLaM Do MojeJ KoFFaNeJ PsHyJaCiOlKi AnKi, KtOrEj MoJ ChLoPaK NiAFiDzI:/ NiOm I MiAl Do MnIe PrEtEnSjE ShE WaShNiEjShA JeSt DLa MnIe AnKa NiSh On:P Bo Go OkLaMaLaM, ShE SaRaS MuShE JeChAc I DlAtEgO dO NiEgO NiE PsHyJdE, NiOm, AlE JaK To ChLopCy:] DoMySlA SiEm fSyStKiEgO:/ WiEC bYl TaKi MaLy SpOrEk:D A TaK OgOlEm To DzIeN Sp (...)

Zobacz pełny wpis »
YoOoOoOo!!! Stęskniam się za wami więc piszę notecke:P Ale coż ja mogę napisać... hm... Może o moim ukoffanym zespoliku? This is BLUE:) I love Lee and Duncan:) Oni są sodcy:) A zespó skada się z czterech chopaków: Lee Ryan, Duncan James, Simon Webbe i Antony Costa:) My favourite sing: Signed Salled Delivered I'm Yours:) To ja lecem:) Papa!

Zobacz pełny wpis »
Elo! Mam na imię Majka i to jak widać będzie mój blog:D  Mam nadzieję, że będzie się wam podoba:) To mój pierwszy blog na www.blogi.pl.... Wcześniej miam na tenbicie... Tam jest prościej, ale nie można mieć szablonów, księgi gości itp... Idem pooglądac wasze blogi:P Pozdróffka:* (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam po dlugiej nieobecnosci! Postanowilam, ze bede tutaj opowiadac o mojej milosci choc i tak nie mam pewnosci, ze ktos niepozadany tego bloga nie odrkyje... No ale coz... Zyjemy dalej! (...)

Zobacz pełny wpis »
NiEdaFnO FrÓciLaM ss DySSkI:] ByLo ssaBóJcZo!!! LEcIaLy mOjE sAmE uLuBfIoBe pIoSeNkI!!!! ALe TaK MnIe GóFFka I nUsHkI BoLą ShE ZaRaZ NiE FyTsZyMaM!!! ChYbA PóJdĘ DzIś FcZeSnIeJ SsPaC... PoStRuFFka DLa FFszYsTkIch!!!!

Zobacz pełny wpis »
YoOoO! MIeLiśCiE JuSh FeRiE?? Bo Ja NiE:) ZaCzYnAjĄ Mi SiEm 16 LuTeGo:]:]:] ChCiAlam SeRdEcZnIe PoZdTRoWić MoJe PsIaPsIóLy!!! OlKę, KaRo i MaDzIę:] No i OcZyWiśCiE BarTkA - MoJeGo KoFFanEgO ChoPaKa!!!

Zobacz pełny wpis »
Chcialam pozdrowic moja klase:) A w szczególnosci kilku chopakow, ktorych imion nie wymienie z powodow prywatnych:) No i jeszcze oczywiscie pozdrowionka dla Olki, której blog znajdziecie w linkach:P

Zobacz pełny wpis »
Hey! ZaCzYnAm Sie JuSh PoFooLuTku PolaPyFaC w HtML:] A TaK PoMiJaJaC TeMaT To JuTrO MaM dysKoTeka ShKoLna!!! JuHu!!! CieKaFe CzY ZnÓff PoLeCi AsErEjE:D MaM NaDzIeJe, ShE Ni:P NiOm TiO PaPs! (...)

Zobacz pełny wpis »
HeY! MaM Na ImIę MaJkA i To MóJ NowY bLoG:] NiE ZnAm SiĘ JeSzCe DoBsHe Na HtML... WiĘc NaRaZiE MóJ BlOg BĘdZiE PrYmItYwNy:D PoZdRóFFkA DlA FsZyStKiCh bLoGoWiCzÓw!!!

Zobacz pełny wpis »