Conieco00

Profil blogerki.


conieco00

Informacje ogólne

Lokalizacja Gdów
Główny blog conieco00.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-07-07
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 297 dni temu

Najciekawsze wpisy Conieco00

  Witam, jest spora moda na dawanie pieniążków w prezencie ślubnym. W dzisiejszych czasach dac koperte to najprostsza forma wreczenia prezentu. Ja proponuje coś innego ramke 😁. Dobrze czytasz właśnie ramkę wykonana własnoręcznie. Jest to wyjątkowa forma wreczenia gotówki i dość wyjątkowa. Moi znajomi są zachwyceni iż prezent jest inny, niepow (...)

Zobacz pełny wpis »
 Witam, każdy by chciał dać coś wyjatkowego i wyróżniającego sie z tłumu. Moja propozycja to torty 😏😁😏 nie takie znow zwykłe bo z pampersów. Każdy jest indywidualny i dostosowany do potrzeb maluszka. Podstawą są pampersy rozmiar i ilość jest dostosowana do potrzeb klienta. Następnym krokiem sa ozdoby i tu Mamy spore pole do popisu. To od (...)

Zobacz pełny wpis »
 Zamek z pampersow 🥰 Witam, przedstawiam dość spory tort z pampersow. Do tej pory największy jaki udało mi się zrobić. Jest to fajna forma wręczenia pampersow oraz dodatków przydatnych przy narodzinach dziecka oraz w trakcie jego życia. Pampersy można dostosować do wagi dziecka i wieku. Dodatki oraz kolory są dowolne co komu w duszy gra. W skład tortu wc (...)

Zobacz pełny wpis »