Coldsheenna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog romantyczne-filmy.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-07-13
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Coldsheenna

Film Casablanca (1942) Któżby nie słyszał w równym istnieniu tytułu "Casablanca". Każdy widział film choć raz w gardle. Stare kino, głębokie kreacje, istotne role, znana melodia,mądry wzrok Pana Bogarta. wzruszenie Pani Bergman, tytoniowy dym, stylowe stroje, półsłówka, lekki dotyk, gwar mieszkańców w koło, krótk (...)

Zobacz pełny wpis »
Obejrzałam ten film co najmniej 5 razy i za każdym razem totalnie się rozklejam...Takiego męża ze świecą szukać...Muzyka fantastyczna...gra aktorów fantastyczna...Meg Ryan fantastyczna...Andy Garcia fantastyczny...POLECAM!! Każdy facet powinien zobaczyć ten film :) Alkoholizm, jak wiadomo, niejedno ma imię. W "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" na imi (...)

Zobacz pełny wpis »
  Znakomita pod względem scenariusza, zaś do współczesnego wygrana z lekkością, chęcią i polotem, romantyczna komedia domem z Kanady. Charlie Logan (Dane Cook) jest uznanym i wymienianym dentystą, za którym kobiety daj się uganiają. Przedmiot w tymże, iż z szkolnych czasów Logan występuje z piętnem klątwy, skończonej nań przez znajomą (...)

Zobacz pełny wpis »
Komedie romantyczne powstały chyba bardzo dla kobiet, by poprawić nam nastrój. Ulubione potrafimy patrzeć na okrągło, jednak znamy na pamięć każdą scenę. Naiwne, przesłodzone, wzruszające trafiają wprost do uczucia i zajmują nasze najskrytsze marzenia. Cieszą się z lat dużym powodzeniem na wszystkim świecie, mają swoje grupy zagorzałych wielbicielek, które niecierp (...)

Zobacz pełny wpis »
"Poznanie ciebie było najlepszą rzeczą, jaka mi się w życiu przytrafiła. Byłaś moim najlepszym przyjacielem i kochanką, i nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej z Tobą. Dzięki Tobie znowu poczułem, że żyję (...). Nigdy ci tego nie zapomnę. Zawsze będziesz najlepszą cząstką mnie." We "Wciąż ją kocham" główne role grają Amanda Seyfried i Chan (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłość i turbulencje to przeurocza, sympatyczna, mega zabawna ale zarazem subtelna inteligentna sztuka na niezwykle odpowiednim poziomie. Polecam film widzi się świetnie ciekawie zmontowany,bardzo oryginalne i ekskluzywne tło muzyczne towarzyszące kadrom, zdjęciom. Zmyślny scenariusz fabuła ciekawie poprowadzona WARTO !!! uwierzcie mi kawał zabawnego dobrego niebanalnego ki (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Pamiętnik - The Notebook (2004) 2. Marzyciel – Finding Neverland (2004) 3. Casablanca (1942) 4. Miłość o smaku Orientu – The Ramen Girl (2008) 5. To właśnie miłość – Love Actually (2003) 6. To wspaniałe życie – It’s a Wonderful Life (1946) 7. Duma i uprzedzenie – Pride & Prejudice (2005) 8 (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy w świecie filmów romantycznych. Blog powstał z myślą o wszystkich osobach, które są fanami dobrego kina oraz gatunku filmów romantycznych. (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »