Codeine

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Iza Niepodam
Główny blog codeine.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Codeine

ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY ZIELONY   ŻOLTY  CZERWONY (...)

Zobacz pełny wpis »
Padam. Dzisiejszy mecz piłki nożnej był mistrzostwem świata. I nawet bramki strzelałam. Czułam się jak na jakiejś koloni, w dodatku taka rodzinna atmosfera. Obowiązkowo do powtórzenia. Większych obrażeń nikt nie poniósł, ale już na mych nogach powoli zaczyna rysować się mapa siniaków. A w ogóle to 5:7 było, nie dla nas., ale to nie istotne. Liczy się przygoda, przygoda.... (...)

Zobacz pełny wpis »
Boże jak mnie wszystko boli!!!! Zakwasy na potęgę. Wiedzialm, że tak będzie, wiedzialm. Powinnam się rozruszać, ale narazie wybralm papieroska, kawkę i blożka. G. ma przyjść, tyle jej nie widzialam. No i jeszce prace muszę napisac.No bo chcialabym wszystko w terminie zrobić i zdać. A wtedy to spelnie daną obietnice i pójdę hehehe do spowiedzi. To będzie dopiero musiao boleć. &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
No nie jest tak jak bym do końca chciala, ale... zostajemy No i co do cholery jest z tym- l. Za dużo nerwów jak na jeden dzień, a to szkodliwe na serce, a ja muszę dbać o zdrowie. Kwestia wyjazdu mego w najbliższych dniach nie jest już tylko wymyslem, a realnym planem, w końcu wypocznę (?), odpocznę, wyluzuję się.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Sobotni wieczór a ja nie dość że w domu to i trzeźwa. Szok. Ale coś mi się zdaje, że nie ma co się zbytnio cieszyć tym faktem, bo  czuję, że to taka cisza przed burzą. A tak po za tym to bardzo podoba mi się to nic nie robienie. Wypoczywam.   (...)

Zobacz pełny wpis »
nie potrafią docenić mojej wspanialości, ani streścić się ze sprawdzaniem prac! Zla troche jestem. Muszę czekać do poniedzialku. Rozmawialam z M. tak jakoś to wszystko zaczyna wymykać się  i zaczyna stawać się sztuczne. Tym bardziej, że zbliżają się wakacje i nasza znajomość rozluźni się jeszcze bardziej. Fuck! trza coś zrobić. (...)

Zobacz pełny wpis »
Projekt Muzeum na etapie zawansowanym, może dziś skończę,  jak nie dostanę piątki to kopnę babę w kostkę.  G. wesza i wyszla, też powinnam ją kopnąć. Pani Placzliwa nadal nie dzwoni, mam ją gdzieś, nie będę kopać jej w kostkę.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Piwo,Piwo,Piwo Świat jest maly. Piękna Piękną. Samotność Samotnością. Nie narzekam, dobrze jest. (...)

Zobacz pełny wpis »
Odliczam godziny . Zarówno do wyjazdu jak i wyroku. Odliczanie to ciężka sprawa, kiepsko dziala na ukad psycho- fizyczny. A dopiero mamy trzynastą. (...)

Zobacz pełny wpis »
mi wali w dekiel. Siedzę i oglądam zdjęcia. Napatrzeć się nie mogę. Angelina to mnie chyba w szczegolności doprowadza do grobu. Kurwa. Muszę zająć się czymś bardziej pożytecznym. No ale jak. Albo kim jest L.Casta? Ja pierdole, ale cialo.... (...)

Zobacz pełny wpis »