Citro

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Agata Owczarek
Główny blog citro.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Citro

                                       Jelloł Bejbe * Dodaj wpis do Księgi Gości* Pokaż wpisy Księgi Gości     SZNURKOWNIA (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj są urodziny Bogdana(czyt. Bunny), mam dla niej wyśmienity prezent, hi hi hi........ Fajnie jest dawać ludziom prezenty i patrzeć jak się cieszą...nawet jeśli jest to radość udawana, to i tak jest to miłe :))))) Właściwie to jest mi zimno, dlaczego w tym domu jest tak zimno?!!! Bez przesady kurna tej...ja rozumiem że na dworze ale żeby tak w domu? Matko! Idę (...)

Zobacz pełny wpis »
No to jest! Oto on! Będę tu wypisywać różne bzdury z mojego życia. Bo fajnie jest podzielić się pozytywami prawda? Na razie testuję to wszystko co się tu na tych stronkach dzieje i jakoś zapoznaje się z tymi dziwactwami. Więc wszystko to jeden wielki TEST! P.S.Poza tym wszystko to kurna tej Matrix P.S.2. Elvis żyje! P.S.3.Shit happens........ (Pozdrawiam Bog (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesu musze siem angielskiego nauczyć bo przecie ja nie przetrwam w tym świecie kurna tej!!! Szczególnie jak mam takiego Portugalczyka za plecami świetnego co wywija łańcuchami jak ja niemogę!!! Rety, że go też dzisiaj spotkałam koło 9-tki.......a on do mnie z tekstem HELLO!!!a ja jak gupia...yyyyy....hi? Aż Paweł po mojej głębokiej konwersacji polsko ang (...)

Zobacz pełny wpis »
Nunu...tak na imię ma Portugalczyk, który prowadzi wolontariat i uczy nas machać łańcuchami... Uczy...znaczy konkretnie---->pokazuje nam nowe triki i różnych technik machania, kończenia fajerszołu, gaszenia pochodni i łańcuchów kiejdy już na to pora....uczy nas afrykańskich pieśni, jak chcemy to również plucia ogniem, machania kijem- koleś jest uzdolniony k (...)

Zobacz pełny wpis »
No kurna tej dałam dupy!!! Ja nie wiem jak to robie ale zawsze jest tak samo: najpierw jest dobrze, wszystko oko,potem nawalam, sa problemy,nerwy,stres,płacze,żale i inne straszne rzeczy, następnie znów jest dobrze, znów jest zaufanie do mnie, pojawia się jakaś nadzieja ale ponownie wszystko pieprzę! Dlaczego to taaaak strasznie boli? kurnaaaaaa teeeejjjjj!!!!! & (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawiałam się kiedyś nad tym czy można utopić się w łyżeczce wody... NIEMOŻNA To jest niemoliwe...ilość wody w łyżeczce jest zbyt mała aby zaszkodzić na zdrowie człowaka! A ostatnio jak grałyśmy z Bunny na bębnach gonił nas pijak...............nie ma to jak HEELLOWYN... (...)

Zobacz pełny wpis »
No fajny, fajny był koncertos w Madnessie...Jasiek (Yasman) z Pablopavo(Pawełek) dali kosmicznie wiesniackiego czada puszczajac muzyczke rodem z "5,10,15"! Fasolki, BeeGees,Britnej...itd,itp :) Impreza na prawde kosmiczna :) A teraz czas na wtorek...zyje przeszłym i przyszłym,fajnie jest miec dwoch starszych braci, ktorzy sa tacy sami jak ja i na dodatek i ch poczucie hum (...)

Zobacz pełny wpis »