Cichyalan

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog pesymistycznyrealista.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-09-21
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Cichyalan

WypaliłemsieProsze CieZostaw mnieNieeZnowu deszczNie mam łezTy to wieszJa Cie chceTylko że problem jestŻe Ty nieznasz mnieZnowu krewKolejny dzieńZnowu senNiechce mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Już nie musze krzyczećZanurze sie w ciszeDo stu policzeOstatni raz zamilknePytanie w nicości rzuconeCzy wszystko już straconeMyśli wygaszone słowa stłumioneSerce na stop gotoweJuż nie musze krzyczećPokochałem ciszeIm ciszej krzyczałemTym więcej widziałemOstatni oddech oddamTo nie tak że sie poddamEmocjonalnie wymarłyNie mam życia barwy (...)

Zobacz pełny wpis »
" Obudziłem się dzisiaj w Polsce:- Polsce, która nie chce LGBT, bo to nie po bożemu;- Polsce, która nie chce in vitro, bo to nie po bożemu;- Polsce, która nie chce związków partnerskich, bo to nie po bożemu;- Polsce, która nie chce świeckiego państwa, bo to nie po bożemu;- Polsce, która nie chce uchodźców, bo to choroby i nie po boże (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy mam imie? Czy jeszcze jestem? Gwiazdy mnie pamiętają Tylko ludzie zapominają   Nie poruszam powietrzem Poruszając sie w nim Czy jestem nikim? Skąd pamięci zaniki   Słysze krzyki Czy one są prawdziwe? Czy ktoś je słyszy? Czy ktoś mnie słyszy?   Czemu stoje w ciszy Nie widze nikogo Jestem tu sam Chyba chce być sam   Potrafie jeszcze czuć? (...)

Zobacz pełny wpis »
Niech zapłonie ogień Niech wszystko wchłonie Ty sie nie bój Ciebie nie dotknie Koniec żartów Czas upałów Niech stąpią anioły Nauczą nas pokory Uśmiechy fałszywe Obietnice obrzydliwe Usta zdradliwe Niech was pochłonie ogień Zdrajcy planety Winne są nawet dzieci Nie mam dla was litości Niech zobacze wasze kości Chce widzieć wasz ból Słyszeć wasze krzyki Pi (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie bądź śmieszny Musisz być lepszy szkoda że umysł szpetny I ciągłe szepty   Sam? Tłum wokół Ciebie Sam? Tyle gwiazd na niebie Sam? Jestem Sam   Kim jestem i po co ide Nie zaszczyce sie tabloidem Kim jestem i gdzie ide Przecież to wszystko jest inne    Skoro jestem duchem jak dotknąć gwiazd Skoro jestem duchem czemu nie moge znikać Jeśli (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteśmy ślepi  Gonimy za tym by być lepsi  Zamieniamy życie w śmietnik  Patrz co on ma Musimy być lepsi Stajemy sie obojętni  Jesteśmy śmieszni Zakończmy teatr bredni Oni są inni  Jesteśmy lepsi Przepełnieni nienawiścią Z jedną myślą Musimy być lepsi  Jesteśmy najgorszym plebsem Szkoda kwitować śmiechem Musimy być lepsi Zagubieni w pos (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie każdy gej jest kobiecy. Nie każda lesbijka zachowuje się jak mężczyzna. Osoby biseksualne nie zostawią Cię dla przeciwnej płci. Osoby aseksualne nie są bez uczuć. Osoby panseksualne nie są bi. Osoby transpłciowe nie są zdezorientowane co do swojej płci. I przede wszystkim, LGBT+ nie ma nic wspólnego z pedofilią!   Nie myśl stereotypowo i nie daj wcisnąć sobi (...)

Zobacz pełny wpis »
Brak tlenu by oddech wziąć Oddech kolejny A może ostatni   Zastygnąć z uśmiechem na ustach Mimo że śmiech dawno ustał Dotknąć raz ostatni   Ogień nas spali  Jak ostatnia rosa Dopalić papierosa   Dopić ostatnią kawe Na malutkim grobie Malutki krzyż (...)

Zobacz pełny wpis »
MOje serce jak origami Nie do złożenia Samotnik z założenia Nie do zrozumienia   Krew spływająca po palcach Nie do zapomnienia Śmiech z serca Nie do odnowienia   Słowa wypowiedziane Nie do zapomnienia Gesty wykonane  Nie do cofnięcia   (...)

Zobacz pełny wpis »