Chuja_wszystko_warte

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mała Kurwa
Główny blog chuja-wszystko-warte.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Chuja_wszystko_warte

Najciekawsze wpisy Chuja_wszystko_warte

może ja zacznę od początku... sama się sobie dziwię! dziwię się ze tak nieinteligentna istota jak ja mogła założyć bloga, to naprawdę zadziwiające... od razu mówię, że to nie bedzie blog wesoły i nie bedzie tu nic do smiechu; zreszta nikt i tak tego nie bedzie czytał wiec po co ja sie produkuje? moze ja sie przedstawie. mam na imie... powiedzmy, ze jestem szos (...)

Zobacz pełny wpis »
                                    well fuck you!!!   mam dziś niespotykanie dobry humor; to sie zdarza raz na 10 lat, więc pozwolicie, ze cie troszku zabawię............   doszłam dzis do w (...)

Zobacz pełny wpis »
Zbigniew Herbert Nike która się waha   Najpiękniejsza jest Nike w momencie kiedy się waha prawa ręka piękna jak rozkaz opiera się o powietrze ale skrzydła drżą   widzi bowiem samotnego młodzieńca idzie długą koleiną wojennego wozu szarą drogą w szarym krajobrazie skał i rzadkich krzewów jałowca   ów młodzieniec niedługo zginie (...)

Zobacz pełny wpis »
co nadejdzie??? nic nie nadejdzie!!! ja jestem skazana na zatracenie... na samotność... moze to dlatego ze odtrącam od siebie ludzi, a może to po prostu moja wielka nienawisc do nich...   mam tylko moje "stairway to heaven"... tylko to mam :-(( (...)

Zobacz pełny wpis »
fuck!!! ja jestem kobietą!!! jakie to smutne............... mam o całe 5 miliardów mniej komórek mózgowych od facetów........... łeeeeeeeeeeeeeeee... tragizm (...)

Zobacz pełny wpis »
A oto początek... Mój Szary Blog... Moje Królestwo...   Witam na moim skromnym blogu! (...)

Zobacz pełny wpis »
czasem wydaje mi się, że istnienie nie ma sensu... bo i tak umrzemy! i wiecie co? w tej chwili też się z tym zgadzam! czyż to nie ironia? hahahaha (...)

Zobacz pełny wpis »
życie jest całkiem fajne... jakby się tak zakochać... hehe mogłoby byc całkiem nieźle :-P (...)

Zobacz pełny wpis »
nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi wiec pojde do ogródka i najem sie glist (...)

Zobacz pełny wpis »
więc najem sie apapu i popije browarem! też mi problem... (...)

Zobacz pełny wpis »