Chrupek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasia Chrapek
Główny blog chrupek.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Chrupek

On: Mój Chrupek jeszcze nie śpi? Własnie wróciłem z pracy.Jestem troszkę zmęczony...ale dla Ciebie mam zawsze czas... Ja: Jestem twardo stąpającą po ziemi racjonalistką dlaczego działają na mnie takie teksty? Ale zaraz włączy się rozsądek... On: Przecież jesteś rozsądną dziewczyną... Jutro święto zakochanych...Walentynki... Ja: To święto szalonych ale nazywaj jak chcesz...Mas (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozmowa w autobusie: Mam do Ciebie intymne pytanie. Słuucham- powiedziałam z wahaniem. Ty nie masz chłopaka? prawda? no, tak, a co? I wydaje mi się, że nie szukasz, prawda ? ( zaraz zostanę posądzona o to, że jestem lesbiją, ratunku!!!!) No nie szukam jakoś bardzo usilnie. Dlaczego? Dobrze mi tak jak jest, aczkolwiek jakby pojawił się ktoś interesujący na horyzonci (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio moje życie toczy się powoli ku lepszemu. Dwa spotkania z adminem pewnego forum wprowdziły mnie w dobry humor i bardzo pozytywnie nastawiły na kolejny rok szkolny. Co prawda ów Admin chciał być moim przyjacielem co przyjęłam z radością i teraz nie odzywa się do mnie, nie przeszkadza mi to. Jakoś to przeboleje. Za to będzie miał więcej czasu dla swojej córki:) Powrót do oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadzieja matką głupich .No to jeszcze do tego głupia jestem. Miło dowiedzieć się o sobie czegoś nowego.Nadzieja, że jutro na kolejnym zaliczeniu nie będzie źle nie opuszcza mnie.Jakby mnie opuściła to pewnie ślęczałabym nad książkami, a nie pisała kolejna notkę w przestrzeń.  Postanowiłam opowiedzieć coś o moim znajomym. Na dobry początek warto zaznaczyć, że go nie znam.Odezw (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś podeszła a do mnie i mojej psiapsióły kobieta, poprosiła żebyśmy się zatrzymały i zapytała czy mamy telefony komórkowe. Moja psiasóła pierwsza odpowiedziała że mamy więc przytaknęłam, ale nie podobało mi się to. Potem zapytała z jakiej sieci. Nie wytrzmałam i zapytałam jeszcze grzecznie co za różnica z jakiej sieci. Ona bardzo zdziwiona moim pytaniem powiedziała że róźnica jes (...)

Zobacz pełny wpis »
W przededniu Sylwka dostałam propozycję imprezy u starego kumpla. Przynajmniej nie użalałam sięnad sobą. Było zupełnie sympatycznie. 9 osób na chacie u niego, z czego dziewcząt sztuk 3 (łacznie ze mną). Lubie takie klimaty (proporcje:). Zobaczyłam dawno nie widzianych znajomych i śwetnie się bawiłam. Miałam dość świetny powrót. Impreza skończyła się mszą o 6.00 :), potem herbata w (...)

Zobacz pełny wpis »
Przytaczam ogłoszenie z wysokonakładowej gazety (oczywiście o płatne ogłoszenie): Tiziana, wielka mistrzyni nauk okultystycznych, astrolog, egzorcysta, demonolog, jest w stanie oddać ci ukochaną osobę w krótkim czasie, umożliwia zawieranie związków na tle seksualnym, niszczy na zawsze uroki albo czary rzucone na osoby czy pomieszczenia; eliminuje rywali i konkurentów. Da ci sukces (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawialiście się kiedyś jak bardzo cyniczna jest pioseneczka, która nam wbijano do głowy od przedszkola. Murzynek Bambo jest pozbawioną realiów obrazą mieszkańców "czarnego kontynentu". W ten sposób wpajamy dzieciom rasizm do głowy, a kiedy one stają się rasistmi mówimy im, że to złe, mając utrwalone te same wartości . Już samo zdrobnione określenie  "murzyn" jest obraźliw (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie rozmawiałam z moją mamą o tym co jest między mną a Sebastianem. Mama była bardzo zdziwiona gdy powiedziałam, że nie przysłał mi życzeń świątecznych. Kiedy dowiedziała się jaki "sutelny" sms-ik do Niego posłałam postanowiła powiedzieć mi coś o czym nie wiem co myśleć. O Sebastianie wiedziałam niewiele, tylko w jakiej dzielnicy mieszka, gdzie pracuje. Najbardziej nie chciał zdrad (...)

Zobacz pełny wpis »
Przed chwilą nastąpiło coś czego się nie spodziewałam i nadal nie wiem co o tym powiedzieć. Otóż odebrałam telefon z obcego numeru, ładnie przedstawiłam się sądząc, że to pomyłka. Kiedy w słuchawce usłyszałam głos mojego najlepszego przyjaciela (tak jesem dziewczyną, która ma najlepszego przyjaciela(faceta-dodam dla pewności)) zdołałam tylko krzyknąć :oh my God!!! nie wiem kto był (...)

Zobacz pełny wpis »