Christos1985

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog eracehaera.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-08-31
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 198 dni temu

Najciekawsze wpisy Christos1985

WYJAŚNIJMY COŚ           Długo myślałem o Waszych komentarzach,   więc czytajcie uważnie,   bo nie będę się powtarzał…   Powtarza się tylko historia,   chociaż to czysta teoria...       Ja Jestem tego bloga autorem i   uświadomię Was wszystkich w porę…   Mam nad (...)

Zobacz pełny wpis »
IzabeLa       Naszła mnie myśl szczera,   posłuchajcie więc mnie teraz.   Złote myśli CeHaeRa   Witam Ciebie Izabela :)))   Napisze Ci wierszyk   nie ostatni, na pewno pierwszy.   Podobnie jak kiedyś z Dżemu Rysiek,   no ale ja Jestem Krzysiek;)   Twój Kochający braciszek…   Wi (...)

Zobacz pełny wpis »
NA POCIESZENIE           Iza, Iza, Iza…   Prosta ma dewiza,   Non stop analiza, całego otoczenia   i całkiem poważnie powiem,   że to nigdy się nie zmienia!   Czas zaczarowany, nie chcę się zatrzymać.   Tekst zakodowany, pora rozpoczynać!   Nie mogę wytrzymać,   dnia bez rymowan (...)

Zobacz pełny wpis »
UŚMIECH           Ania...   Poruszasz się z wdziękiem jak Łania...   Patronus… stworzony przez Pottera mamę,   czy wszystkie Anie są takie same?? :D:D   Już wyobrażam sobie uśmiech na Twej twarzy,   kiedy odczytasz te wyrazy…   To wdzięk wrodzony i taki dar   po prostu ma się al (...)

Zobacz pełny wpis »
OSTATNIE SŁOWA               Takie było moje przekonanie,   że ten tekst to będzie pożegnanie…   Powoli przestawało bić moje serce,   na razie nie powiem o tym nic więcej.   Lecz, choć kroczyłem ostatnią drogą,   to wciąż żyję:) Dziękuję Bogom!   Wtedy myślałem, że jedn (...)

Zobacz pełny wpis »
HIERARCHIA       Koleżanki i koledzy…   przekażę Wam trochę wiedzy…   Z życia ulic z blokowiska, nie podam swego nazwiska!   Pomyślcie chwilę, co o mnie wiecie?   Żyję X lat na tym świecie…   Christos to moja ksywa,   pod takim pseudonimem się ukrywam:)   Jak już mówiłem t (...)

Zobacz pełny wpis »
      Blizna       Zaczniemy to tak:   Skąd mam na czole znak?   Za młodu zaliczyłem upadek,   zdarzył się taki wypadek.   Zaliczyłem smoka wejście,   wpadłem na kaloryfer jedno podejście,   lecz wystarczyło by rozbić głowę   i szycie było już gotowe!   Wtedy miał (...)

Zobacz pełny wpis »
  Pozwólcie, że się przedstawię,   tak na dobry początek...   Bo tak nakazuje mi zdrowy rozsądek!   Jam jest CeHaeR   Mocno trzymam tego bloga ster!   Mam priorytetowy cel   dać Wam popis   W ręku trzymam długopis...   Piszę teksty i jak się okazuje   każdy kolejny jest lepszy!   Potem z w (...)

Zobacz pełny wpis »
  DEMONY       Demony przeszłości powracają do mnie,   i chociaż bardzo chcę, to nie mogę zapomnieć!   Demony wdzierają się do mego umysłu,   jak je powstrzymywać to już nie mam pomysłów...   One chcą mnie opętać, tracę nad tym kontrole,   jednak na to na pewno NIGDY im nie pozwolę!   To (...)

Zobacz pełny wpis »
Chwile Z Lotu Ptaka Ce Ha R PeGaz 1. Są momenty kiedy Latam… 2. TO MOMENTY ,GDY TE SŁOWA SPLATAM 3. ŁĄCZE RYMUJE DOBRZE SIĘ CZUJĘ 4. NAJLEPIEJ WTEDY , GDY ADORUJE 5. KOBIETY UWIELBIAJĄ SŁOWA PIĘKNE 6. JA ZNAJDĘ TĄ DLA, KTÓREJ KLĘKNĘ 7. ONA ZOSTANIE MOJĄ PANIĄ 8. BEZ WAHANIA ODDA SWE ŻYCIE ZA NIĄ 9. JA BĘDĘ Bogiem Ona bogin (...)

Zobacz pełny wpis »