Chosen_one

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Chosen One
Lokalizacja Den
Główny blog chosen-one.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-02-19
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Chosen_one

    Do Klamath dotarłem w 3 dni po opuszczeniu Arroyo. Było to pierwsze miasto jakie widziałem w życiu. W przypadku Klamath określenie ”miasto” to  może przesada (znajduje się tam zaledwie parę budynków m.in. sklep, noclegownia, łaźnia i kilka zdewastowanych chat), ale dla mnie przysłowiowego tribala wszystko było wielkie i nowoczesne. (...)

Zobacz pełny wpis »
.... A.D.2142. 4 lipca. Mój Pip – Boy od samego rana odgrywa hymn Stanów Zjednoczonych i wyświetla barwy narodowe ....   kupa gówna. Chyba będę musiał postarać się w Vault 13 o nowy model, bez tych wszystkich bzdurnych obrazków i melodyjek. Pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie i tylko wkurwiają. He, np. 24 X na ekranie pojawił się Święty Mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Chyba w końcu ich zgubiłem – pomyślał i odetchnął z ulgą. Zwolnił do 50 mil/h (musiał oszczędzać silnik, tu na pustyni awaria samochodu oznaczała śmierć). Mógł sobie na to pozwolić, w końcu od 6 godzin nie natknął się na żaden ślad pościgu. Próbował przypomnieć sobie jak długo ucieka, ale początkowo nie był w stanie. Dopiero po dłuższej chwili (...)

Zobacz pełny wpis »
..Kolejny skurcz okazał się dużo silniejszy od pozostałych... Cholerny żołądek – pomyślał – kurwa. Chyba znowu będę  musiał pójść do kibla. Przecież dopiero co byłem Spojrzał na zegarek. Od ostatniej wizyty w  WC połączonej ze zjedzeniem jabłka z lodówki i łykiem 4 dniowej kawy minęło już 18 godzin. Fuck, zostały mi jeszcze 2 cen (...)

Zobacz pełny wpis »
Odchodząc od komputera czuł się jak matka zmuszona do pozostawienia swego maleństwa bez opieki........   ...A więc Checkpoint – pomyślał.- Chosen stary sukinsynu, dobrze się spisałeś – nawet nie zauważył, kiedy zaczął rozmawiać z Nim jak z żywa osobą ( ale nie ma się czemu dziwić, w końcu przelał na niego niemałą cześć swojej osobowości) (...)

Zobacz pełny wpis »
O fajnie ze ktoś to wogóle czyta :))) Cześć 3 jest już gotowa, ale nie mam czasu i ochoty żeby przepisac (wg. mnie jest marna), wiec aktualizacja bedzie jak...bedzie :)  (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, skoro już tu jesteś to zerknij na moją twórczość i oceń wytrawnym okiem experta... Chosen One (...)

Zobacz pełny wpis »