Cho_chang

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko B. Cz.
Lokalizacja Góra
Główny blog cho-chang.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Cho_chang

- W dzień premiery kolejek przed księgarnią nie było. Wcześniej udało nam się zebrać tylko siedem zamówień od naszych klientów. Nie spodziewaliśmy się, że w następnych dniach znajdzie się tak wielu chętnych - opowiada Grzegorz Węglicki. Oryginału książki "Harry Potter i Zakon Feniksa" już nie można kupić w katowickim EMPiK-u. Wyprzedana do ostatniego egzemp (...)

Zobacz pełny wpis »
"Harry Potter i Zakon Feniksa" w wersji angielskiej zdobywa pierwsze miejsca na listach bestsellerów we Francji i Niemczech. Książka została też dobrze przyjęta przez polskich czytelników. Popularność "Harry'ego Pottera i Zakonu Feniksa" zwraca uwagę na rynek publikacji obcojęzycznych w Polsce, który z roku na rok jest coraz większy. Dotyczy to jednak głównie liter (...)

Zobacz pełny wpis »
To bedzie pierwszy blog-strona. Tematem jej bedzie Harry Potter. Na czesci "blogowej" - beda newsy. Linki o nazwie: Inne to beda linki do dalszych czesci serwisu. Linki o nazwie: Moje linki to rozne inne linki. Powstal malutki blad: na stronie gazeta magiczna jest nieodpowiedni obrazek. Prosze sie tym nie przejmowac, po prostu inny nie chcial sie wstawic.Zapraszam do ogladniecia! (...)

Zobacz pełny wpis »