Chilados

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog drobne-prezenty-dla-kazdego.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-11-19
Wiek 26 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Chilados

Osiemnaste urodziny to okazja szczególna, bo bardzo symboliczna. To moment przejścia z wieku dziecięcego w pełnoprawną dorosłość, więc wymaga specjalnego uczczenia. Jeśli zdecydujesz się na organizację okolicznościowej imprezy, bez wątpienia będzie to jedna z najbardziej hucznych i radosnych zabaw w twoim życiu. A jeśli sama zostałaś zaproszona na urodzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas ma jakieś swoje preferencje. Jedni wolą kupić coś drobnego, ale przemyślanego. Inni wolą kupić coś droższego – bo uważają, że tylko takie prezenty są naprawdę wartościowe i że wartość materialna ma istotny wpływ na wartość prezentu jako takiego. Jeszcze inni uważają, że jedyny “prawdziwy” prezent, to taki przygotowany własn (...)

Zobacz pełny wpis »
Nadchodzi w naszym życiu taki moment w którym zastanawiamy się nad wyborem prezentu dla naszej ukochanej połówki. Wbrew pozorom nie jest on wcale taki łatwy jakby się mogło wydawać. Inaczej jest w sytuacji kiedy znamy swoją partnerkę i jej potrzeby, a inaczej gdy nasza miłość dopiero rozkwita. Przyczyn dla których często wahamy się nad wyborem (...)

Zobacz pełny wpis »