Chce-tu-zostac

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Piotr K
Główny blog chce-tu-zostac.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-15
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Chce-tu-zostac

Fajnie jest czasem sobie powspominać, kiedy nie układa się najlepiej między dwojgiem ludzi. Powspominać sobie kiedy było naprawdę fajnie, kiedy wszystko było takie niesamowite. Kiedy człowiek upajał się każdym słowem, kiedy zabiegał o względy swojej wybranki. Dzisiaj zamieszczam naszą pierwszą rozmowę na gg. To było takie słodkie i urocze, że nie mogłem się powstrzymać, żeby na poc (...)

Zobacz pełny wpis »
Sporo czasu nie zaglądałem na bloga. Zresztą w ostatnim czasie jakoś w ogóle nie miałem czasu na robienie czegokolwiek na komputerze. No ale pojawiła się okazja, mam trochę wolnego czasu, więc postanowiłem nadrobić zaległości w pisaniu bloga. A przyznam się szczerze, że brakowało mi pisania, przyzwyczaiłem się w jakimś sensie do pisania, ot taki dziwny nawyk :) No ale to nadrabiani (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj tak siedziałem sobie przy komputerze i widząc Nusię dostępną na gg, chciałem się odezwać. Wykonać pierwszy krok, by zacząć rozmowę. Tak bardzo chciałem porozmawiać, choć przez chwilę. Porozmawiać nawet o głupotach, pożartować. Nie zrobiłem... bałem się, naprawdę się bałem. Boję się, że za każdym razem kiedy piszę 'hey' by zacząć rozmowę mam wrażenie, że się narzucam. N (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny wiersz, który pragnę zadedykować kobiecie, którą bardzo kocham. Sam wiersz jest o tym za co tak bardzo kocham ją. Mam nadzieję, że się spodoba. "Kocham"   Kocham słodkie twe milczenie gdy przytulasz mocno mnie, ten błysk w oku, gdy po jakimś dłuższym czasie spotykamy się.   Kocham targać twoje włosy i to, kiedy złościsz się, kocham twoje rozczulenie gdy (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętam to tak dobrze, jakby to było zaledwie wczoraj. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że wycieczka szkolna może tak bardzo odmienić moje życie. Nie chciałem jechać, w ostatniej chwili chciałem zrezygnować, wysłać kumpla zamiast siebie. Nie wyszło... i musiałem jechać. Teraz wiem, że dobrze się stało. Ostatnio nawet zastanawiałem się jakby to było gdybym nie pojechał na tą wy (...)

Zobacz pełny wpis »
3 czerwca, druga rocznica poznania się. Gdyby nie doszło do rozstania, dziś razem z Natalią świętowalibyśmy drugą rocznicę bycia razem. Jednak tak nie jest. Pomyśleć, że miał to być wyjątkowy dzień. Już w grudniu miałem wszystko dokładnie zaplanowane, o wszystkim pomyślałem. Miało być tak pięknie, tak romantycznie. Kwiaty, kolacja w Sphinksie, którego Natalia tak lubi... i najważni (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj kolejny wiersz, ale zanim dojdziemy do tego to najpierw parę słów o wczorajszym dniu. Ciężki dzień to był. Pracowałem sobie nad wierszem by go jak najszybciej ukończyć, odsunąłem szufladę sięgając po kolejną kartkę papieru. Moją uwagę jednak przykuł album ze zdjęciami. Przyglądałem mu się sporą chwilę i w końcu sięgnąłem po niego. Zacząłem przeglądać zdjęcia. Wszystkie nasz (...)

Zobacz pełny wpis »
Niejako ta notka jest kontynuacją poprzedniej notki. Nie wiem, może się okłamuje, ale naprawdę zaczynam się zmieniać. Wiem, że uporałem się z swoją zazdrością. Potrzeba mi było dostać w tyłek od życia, żeby się nad sobą zastanowić. Teraz wiem jak bardzo głupi byłem, słysząc, że moje Słoneczko się z kimś spotkało, poszło gdzieś, od razu pytania gdzie, z kim, po co, dlaczeg (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj pisałem o braku czasu. Brakuje mi czasu na wszystko. Chciałbym się wyrwać gdzieś, zapomnieć choć na chwilę o tym wszystkim. Żeby tak ktoś mnie porwał choć na chwilę, sprawił bym nie przejmował się tym wszystkim bardzo. Chciałbym, żeby przestało mi na wszystkim zależeć, żeby wszystko mi zwisało tak jak dawniej. Dawniej miałem lekkie podejście do życia. Mało (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno mnie tu nie było, dawno tutaj nie zaglądałem. Chciałem zapomnieć o istnieniu tego bloga, chciałem wymazać z pamięci wszystko to co tutaj napisałem. Próbowałem od tego uciec, teraz jednak wiem, że to niemożliwe. Zresztą po co mam przed tym uciekać? To jest częścią mojego życia i tylko ode mnie zależy czy te wspomnienia będą dobre czy też złe, a nie chcę złych wspomnień. Tak ja (...)

Zobacz pełny wpis »