Charlottegenezis

Profil blogerki.


charlottegenezis

Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog szeptuchywiedzatajemna.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-03-20
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Charlottegenezis

Oto lista ludowych przesądów, niektóre z nich są nadal aktualne… Bocian – jeśli zobaczymy wczesną wiosną bociana w gnieździe – mamy szczęście przez cały rok. Boża krówka – oznacza szczęście, jeśli na kimś usiądzie – powodzenie przyjdzie do nas prawie natychmiast. Bez (lilak) – uważa się za nieszczęśliwy, niezależnie od (...)

Zobacz pełny wpis »
Drzewa zawsze odgrywały ważną rolę w medycynie ludowej, szamanizmie, wróżbiarstwie, magii i przesądach. Każda część drzewa jest święta, korzenie, kora, liście, gałęzie, nasiona i owoce leczą wiele chorób, chronią domy, ludzi i zwierzęta przed złymi energiami i pechem. Napary z drzew dadawają mocy, siłę i działają leczniczo, stąd dostały miano jako magiczne mikstury. D (...)

Zobacz pełny wpis »
W półpustynnych górach Kalifornii rośnie specjalny rodzaj szałwii, który jest bardzo czczony przez amerykańskich Indian. Dla celów duchowych i leczniczych biała szałwia jest potężnym ziołem. Słowo szałwia pochodzi z łaciny „salvea”, co oznacza zbawienie. Biała szałwia nie lubi chłodnych miejsc, które mają cienie, wolą (...)

Zobacz pełny wpis »
Liczby aniołów to sposób, w jaki Aniołowie mogą się z tobą komunikować. Są środkiem do wysyłania określonych zakodowanych wiadomości do ciebie przez twoich Aniołów w postaci sekwencji liczb. Liczby są więc językiem uniwersalnym; Aniołowie próbują komunikować się z tobą, wykorzystując je, oraz informując nas o ich obecności. Liczby aniołów to ser (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabobony związane z dziećmi   – niemowlakowi zakładamy czerwoną wstążkę na rękę, żeby go nie zauroczyć   – na chrzcie dziecku w śpioszki wkładamy pieniądze i dajemy czekoladę, żeby miało słodkie i w dostatku życie   – nie wolno kłaść bucików nowo narodzonego malucha na stół podobno dziecko będzie miało problemy z nauczeniem się (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele duchowych nauk mowi, że ​​dusza dziecka wybiera swoich rodziców. Być może, ty też teraz zastanawiasz dlaczego Twoja dusza wybrała obecnych rodziców, tak naprawdę, nie jest to uzasadniony wybór, bo to nie jest rzecz, którą Ci się podoba i ją wybierzesz, ale jest to rodzaj energii przyciąganej na zasadzie elektromagnetycznej.   Dr Christophe M (...)

Zobacz pełny wpis »
Niektóre rośliny lecznicze mają właściwości, które można wykorzystać do wytworzenia ziołowej maści na bazie alkoholu w celu zmniejszenia bólu stawów oraz zapobiegania bólu. Ból stawów może wystąpić przy wysiłku fizycznym, podczas urazu lub podczas starzenia się. Ból stawów jest częstym problemem. Chociaż zwy (...)

Zobacz pełny wpis »
Archanioł Gabriel odnosi się do jednego z archaniołów, zwykle wymienianego wraz z innymi Archaniołami, w szczególności Michałem i Rafaelem. Archanioł Gabriel (energia żeńska) jest strażniczką prawdy i boskim posłańcem.Archanioł Gabriel jest często przedstawiany z białą lilią w rękach, która jest symbolem czystości i prawdy. Czasami jest, także przedstawiany z (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ziele dziurawca zwyczajnego jest skutecznym, ziołowym lekarstwem na depresję. Dziurawiec pomaga zwalczyć wszystkie stany emocjonalne, niechęć do życia, lenistwo, zmęczenie i przepracowanie, powstrzymuje wpływ myśli samobójczych, zwalcza głębokie poczucie niepokoju i samotności. Jest uważany za jeden z najlepszych naturalnych środków przeciwdepresyjnych na św (...)

Zobacz pełny wpis »
Wrotycz jako roślina lecznicza, znalazła szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej, która oferuje dużą liczbę recept na leczenie różnych chorób. Lecznicze właściwości wrotyczu są następujące:  przeciwdrobnoustrojowy,  przeciwzapalnie,  ściągająco,  moczopędnie,  przyspiesza gojenie się ran,  przeciwpasożytniczo,  j (...)

Zobacz pełny wpis »