Cenzura

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda Gołowkin
Lokalizacja Bełchatów
Główny blog cenzura.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Cenzura

Najciekawsze wpisy Cenzura

moi dotychczasowy mail to scottie_ts@poczta.onet.pl ale zakladam specjalnego maila dla tych ktorzy maja pytanka... w nastepnej notce podam jego adresa...       :-)                                & (...)

Zobacz pełny wpis »
czesc! mam na imie magda. mam juz dwa blogi a ten jest trzeci. to moj pierwszy blog na tej stronie. jak narazie nie mam nic innego do powiedzenia...                                         (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na imię Magda. Bardzo kocham zwierzęta, a w szczególności psy, konie, i myszy. W domyposiadam: -2 psy, -2 koty, -3 myszki, -kanarka, -rybki. A w bliskiej przyszości będę mila konika. Narazie tyle... Pa pa pa pa pa                          &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
http://www.madzia.olp.pl/gify/dla%20dzieci/disn002.gifchcialam tylko troszke o sobie opowiedziec: moje hobby to jazda konna, wprzyszości mam zamiar byc weterynarzem/zoopsychologiem/kynologiem  albo pojsc na chodowle koni. chciala bym zeby nie istniala szkola... toby bylo fajnie... nie mam co pisac.    scottie   (...)

Zobacz pełny wpis »
http://www.madzia.olp.pl/gify01/gif6.gif      Jak narazie to tylko próby wstawienia gifa na mojego bloga. Mam nadzieję że się uda. Trzymajcie za mnie kciuki!!!                         (...)

Zobacz pełny wpis »
...że nie radze sobie z tym dziwnym HTML-elem. Może wtedy moja stronka byla by ladniejsza... A moze wy wiecie jak poruszać sie w t ym  HTML-u? Jezeli tak to prosze o zostawienie swojego adresu bloga...             wasz scottie                : (...)

Zobacz pełny wpis »