Cassandra33

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Maciejowice
Główny blog cassandra33.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-07-13
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Cassandra33

Uśmiecham się. W końcu. Kiedy ostatnio się uśmiechałam ? Nie pamiętam. Pamiętam tylko wszędzie strach. Ogarniający moje ciało, paraliżujący. Byłam nie idealna od zawsze. Od zawsze inna. Patrzyłam na Ciebie dziś we śnie. Wyciągnąłeś mnie z ciemności i mroku i zabrałeś mój strach. Dobrze nie jest mi potrzebny. Mogę stawić czoło życiu. Trochę kręci mi się w głowie ale wytrzymam (...)

Zobacz pełny wpis »
Nasza gonitwa zaczęła się od pierwszego spojrzenia. Patrzyłeś na mnie tak, jak jeszcze nikt nie patrzył. Twój dotyk sprawiał że płonęłam żywym ogniem wewnątrz. Nie wiedziałam nawet czy czujesz to samo. Czy tak samo wijesz się w środku jak ja. Chciałam więcej wciąż i wciąż. Szukałam Cię wszędzie, w drzewach liściach które dotykałeś. Zostawiasz swój ślad na mojej (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet nie pamiętam kiedy widziałam Cię po raz pierwszy w moich snach ale od zawsze byłeś przy mnie. Zamykałam oczy i byłeś. Leczyłeś moje łzy byłeś zawsze wtedy kiedy najbardziej Ciebie potrzebowałam. Byłeś zawsze w każdym moim życiu. W każdym wcieleniu. Tego dnia kiedy pojawiłeś się naprawdę zmieniłeś mnie nieodwracalnie. Zobaczyłam Cię na ulicy i wszystkie nasze wspólne ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Uczysz mnie każdego dnia o mnie. Od kiedy Cię poznałam zmieniłam się. Zakochałam się w sobie. Kocham siebie tak jak nigdy. Nie muszę być jakaś żeby kochać siebie. Kocham moje ciało. Kocham moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Podczas naszej separacji pracowałam nad sobą.  Przepracowałam wzorzec Winy i Kary. Zawsze czekałam na karę jeśli popełniłam błąd. Jak nikt mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteś miłością, która burzy mury, Jesteś miłością, która niszczy to co złe, Jesteś miłością, która buduje nowe życie  Jesteś miłością, która raduje moje serce Jesteś miłością, która pokazuje jak żyć  Jesteś miłością, która niszczy strach Jesteś miłością, która zapowiada nowy świat  Jesteś miłością, która (...)

Zobacz pełny wpis »
W każdym oddechu i w każdej godzinie myślę o Tobie. Jesteś Miłością, Biciem serca, Poznaniem, Nowością. Jesteś jak brzęczenie dzwonków o poranku. Kiedy Cię nie ma czuję pustkę w sercu, czuję że sama się rozpadam. I wtedy wchodzę głębiej w siebie. Jesteś Czystością, moją Inspiracją, moim Natchnieniem. Każda minuta bez Ciebie staje się nieznośna. Czuję się osaczona przez ludzi (...)

Zobacz pełny wpis »
 Nareszcie rozświetliłam moje ciało miłością, objęłam wdzięcznością i ucałowałam Wybaczeniem. Teraz i tu zawsze i na zawsze będę Cię kochać w księżycu i w słońcu. Odnajdę w gwiazdach nasze wspomnienia i wspólnie spędzone życia. Jestem Twoja na zawsze, a Ty jesteś Mój. Nasze ciała, dusze i wszystko należą do siebie od wieków. Żaden inny dotyk nie jest tak c (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Wszystkich którzy to czytają 🙂 Jest mi bardzo miło za każdy komentarz. Jeśli ktoś z Was potrzebuje czegoś to piszcie. Opiszę Wam jak to u mnie jest. Zmieniłam się tak bardzo przez rok że nawet nie pamiętam już wszystkiego kim byłam wcześniej. To już jest tak odległe jak kosmos. ❤️ Codziennie pracuje nad sobą, medytuję i zmieniam swoje życie. Nie zapominam o Wdzięcznośc (...)

Zobacz pełny wpis »