Carmen2050

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog everydaystrugglewithyourself.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-01-12
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Carmen2050

Krzyk w poduszke, pomimo tego że często źle odbierany jest naprawde pomocny. Gdy czujemy się źle ważne jest aby te emocje wyrzucić, nigdy nie można ich tłumić w sobie. Jest to po prostu złe. Pamiętajmy o tym w trudnych chwilach. piosenka na dziś :).  (...)

Zobacz pełny wpis »
Znacie to uczucie, że wiecie że robicie coś złego, ale nie potraficie przestać? Ze strachu przed odrzuceniem można nawet nie zdawać sobie sprawy, kiedy się kimś manipuluje, robi się wszystko aby ta osoba nie odeszła. Robimy to nieświadomie. A jednak coś w środku nam podpowiada, że jest to złe. Przejmujemy się? No nie. Trzeba nad tym pracować, ale co jeśli było się całe życie wychow (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszy dzień rozpoczął się z myślą "znowu tu samo". Ciężko było wstać chociażby z łóżka, ogarnąć twarz i się przebrać. Leżąc i próbując znaleźć jakąkolwiek motywację, naszła mnie myśl "a co gdyby tego nie zrobić? Co by się stało? Świat raczej by się nie zawalił". Brak apetytu nie ułatwiał zadania, aby wstać i zrobić śniadanie. Teraz jestem tu, minęła właśnie 1 lek (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to tak właściwie są emocje? To tylko coś co czujemy w środku? Emocje mogą nami zawładnąć, często mówi się że kogoś poniosły emocje. Więc jednak znaczą więcej niż zwykłe uczuci gdzieś w środku. Ważne jest jednak aby nauczyć się nad nimi panować i sobie z nimi radzić. Sposobów jest wiele. Dziś chciałabym zaprezentować taki sposób jak ćwiczenia napinająco-rozlu (...)

Zobacz pełny wpis »
Słońce w końcu zaczęło przygrzewać, można słyszeć cichy śpiew ptaków. Warto czasem przysiąść na moment, podziwiać nadchodzącą wisone, z nadzieją że zima nigdy już nie wróci. Może starajmy się czasem docenić najmniejsze rzeczy, a będzie to drogą do prawdziwego szczęścia. A chyba właśnie o to chodzi w życiu? O dążenie do szczęścia pomimo wielu katasotrof i nieszczęść z (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyjaźń. Kojarzy nam sie z czymś dobrym, wręcz wspaniałym. Jednak przyjaźń łączy się z pewnym poświęceniem. Będąc czyimś przyjacielem zobowiązujemy się przy nim być na dobre i na złe. Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Dopiero gdy jesteśmy na samym dnie, jest z nami przyjaciel który wyciągnie pomocną dłoń i pomoże nam wstać. Warto jest mieć przyjaciela, (...)

Zobacz pełny wpis »
Ludzie często zapracowani popadają w rytune. Monotonny tryb życia źle wpływa na człowieka. Pomimo zimowej pogody starajmy sie wychodzić na dwór, pojeździć na rowerze bądź po prostu pospacerować. Ruch jest bardzo ważny dla naszego zdrowia i pomaga nam się odciąć od codzienności i ciągłej pracy. Pamiętajmy nie ma złej pogody, jest tylko zły ubiór. Piosenka na dzisi (...)

Zobacz pełny wpis »
W życiu każdego człowieka ważną część odgrywają relacje między ludźmi. Czy to w pracy, czy w gronie najbliższych, warto o nie dbać. Warto je pielęgnować. Jednak najpierw powinniśmy pokochać siebie, bo przez większość życia będziemy sami, jak możemy kochać innych skoro nie potrafimy pokochać siebie?  (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejszym tematem będzie bezsilność. Często każdy z nas odczuwa bezsilność, gdy nie możemy działać, gdy nie możemy nic poradzić na pewne sytuacje i zdarzenia. To po prostu się dzieje i my nie mamy na to wpływu. Taka ludzka słabość bywa dołująca, jednak nie możemy zapominać o nadzieji. W końcu zawsze można coś zdziałać.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Po miesięcznym pobycie w szpitalu wracam uradowana do pisania swojego bloga. Wiele dzięki temu pobytowi się zmieniło, odnalazłam siebie. Odnalazłam swoją osobowość swój charakter swoje zainteresowania. Jednak wszystko zaczyna sie na nowo, powoli ale ciągle od nowa. I czekam ciągle aż zmieni się to na zawsze. (...)

Zobacz pełny wpis »