Cannabka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Mi$kens Nieświeć
Lokalizacja Częstochowa
Główny blog cannabka.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-09-23
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Cannabka

hyhy... folgole to mam sfira na punkie filmu How High i method mana i redmana!!! heh, sphyznam ze koles grajacy I NEED MONEY tesh jest pan MUA!!! jak bym ich dorfala to chyba bym ich na smierc zajechala!!! ahhhhhhhhh;]]]]]ajajajjajaj!!! PSHYKUKAJ: !!!!BUDYN Z MOCĄ!!!! -torebka dowolego budyniu -tyle mleka ile wymaga budyn(lepshe jest do tego tluste mleko) -1 filishanka (...)

Zobacz pełny wpis »
a fiec bakacje sie dla mnie konczą;(( cosh za lipa... i dzien dobry klasa maturalna!!! łoł!!! ale muszem poffiedziec ze ogolnie bakacje mialam fypass;]]] hyhy baku baku z trolem chyba najlepiej pamietam z rzeczy niepamietanych albo trudnych do zapamnietania hyhy;]]]]]] no no;]]] znalazlam fajne pshepisy na potraffki z marihuana;]]] moze cos fam zamieszcze;]]] hyhy, no to 3mta si (...)

Zobacz pełny wpis »
NO NO!!!!!!! pamietajcie, hyhy, bomb w pudeleczkach nie pshyjmuje i cukierkuff tesh nie , efentulanie lizkaki;]]] hyhy, no a mile fidziane WORECZKI PEŁNE ZIELONEJ MOCY;]]]]]]]]]]]]]]]]]] (...)

Zobacz pełny wpis »
łohoł;]]]]]] hyhy no to pierffshy wpis do majne blog;]]]]]] hyhy, no no, nie fiem co pisac... na nudke , na gluffke , zawsze zbij luffke;]]] oki, mukam papapapapa :**** (...)

Zobacz pełny wpis »
kuffa... prosze o instrukcje obslugi tego sporzętu!!!;]]]] (...)

Zobacz pełny wpis »