Cangu56

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Grażyna Preska
Główny blog kazdytemat.blogi.pl »
Data urodzenia 1956-08-16
Wiek 66 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Cangu56 o sobie:

Wiele zmian w moim życiu się zdarzyło w ostatnich latach. Inne zajęcia, inni ludzie w realu, inne kontakty w sieci.
Aktualnie , od ponad 3-ch lat robię zakupy w wyjątkowym sklepie o wdzięcznej nazwie Familo.
http://www.familo.com/r/qxsd
Kupuję wszystko z rosnącymi rabatami. W 14 miesięcy od rozpoczęcia zrobiłam zakupy za 300 zł. a zapłaciłam 300.14 zł., a zapłaciłam 30.01 zł.
Od dwóch lat interesuję się szkoleniami Michała Wawrzyniaka: MentalWay - Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko.
Tak to bywa, że starsi uczą się od młodszych

Najciekawsze wpisy Cangu56

Ułatwiam sobie życie, bo jestem wygodnicka. Nie lubię robienia zakupów. Ni lubię chodzić po dużych sklepach szukać potrzebnych produktów, stać w kolejkach do kasy i tarkać zakupów do domu. Dlatego:   W INTERNECIE Robię najlepsze zakupy w swoim życiu!   Ułatwiam sobie życie, bo nie lubię manipulacji (...)

Zobacz pełny wpis »
Bo moga wszystko. Jeżeli tylko mogą, jeżeli chcą. Ostatnio obserwuję młodych ludzi, którzy rwą się do życia pełną parą, bez ograniczeń. Oczywiście, wiele zależy od tego jak rozumieją określenie "Bez Ograniczeń" - Dla jednych oznacza to seks bez ograniczeń,  dla innych rozróby na ulicach, ustawki, narkotyki, kradzieże i c (...)

Zobacz pełny wpis »
Młodzi ludzie mają tyle radości ile smutków, rozczarowań, zawodów, trosk. Jedni cieszą się wszystkim, co ich otacza, inni żyją w bagnie z którego nie potrafią się wyrwać. Jeszcze inni nie żyją własnym życiem, bo zmuszani są do realizacji niespełnionych marzeń swoich rodziców. Ilu realizuje swój plan życia? Ilu ma swój pl (...)

Zobacz pełny wpis »
Powoli, powoli robię coraz więcej. Nie porywam się z motyką na słońce. Wciąż czegoś nowego się uczę i coż nowego wprowadzam w czyn. Dużym ułatwieniem jest już fakt, że wreszcie zarabiam w internecie i to wcale nie mało. Mam wiele Programów Partnerskich, ale tego jednego nie zastąpi ni 10 innych.  Poleciłabym go najchętniej wszystkim potrzebującym (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie i ledwo staracza Ci od pensji do pensji, nie jesteś wyjątkiem. Wiesz, że dzielisz los większości i ..... Nic nie robisz, by zmienić ten stan rzeczy?Czy wiesz, że możesz znaleźć się wśród tej mniejszości, która w pełni korzysta z życia?Nie, nie obiecuję Ci, że stanie się to dzi (...)

Zobacz pełny wpis »