Canceraut

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog constant-struggle02.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-10-15
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 205 dni temu

Najciekawsze wpisy Canceraut

Moje życie nigdy nie było usłane kwiatami. Zawsze coś się działo, ale nikt nie pomyślał, że zupełnie zdrowy człowiek z dnia na dzień może zmienić się w śmiertelenie chorego. Wszystko zaczęło się jakoś w kwietniu. Robiło się ciepło, a ja któregoś dnia wyczułam "guzek" na szyji z początku myślałam, że to przeziębienie, ale po dwóch tygodni (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem już po 4 cyklach chemii. Każdy znosiłam inaczej i nie chodzi mi tylko o skutki uboczne, ale też o psychikę. Pamiętam jakby dziś, ostatatni tydzień sierpnia. Osoby w moim wieku urządzają imprezy z okazji końca wakacji, a ja? Patrzę jak kropelka po kropalce leci "trucizna" do mojej żyły.  Siedzę w niepewności i czekam jak się coś będzie "działo". (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy myślałam, że już wsystko idzie w dobrą stronę, zaczełam wierzyć, że wszystko wróci do normalności; znowu się zawiodłam. Okazuje się, że potrzebuję radioterapii. Nie wiem jeszcze czy się podejmę kolejnej części leczenia i czy będzie coś dalej. Podczas robienia maski zdenerwowalam się strasznie po raz kolejny czuję, że jest coś ukrywane przede mną (...)

Zobacz pełny wpis »
Od wtorku zaczęłam radioterapie, bałam się wszystkiego dosłownie. Każda czynność mnie przerażała zaczynając na zrobieniu maski kończąc na naświetlaniu. Jakie to uczucie? Dziwne. Niby nic się nie czuje, ale na cała maszyna która krąży wokoło jest przerażająca. W tamtym tygodniu męczyły mnie mdłości, dziś jest lepiej. Mam na chwile obecną planowane 1 (...)

Zobacz pełny wpis »
Pod koniec sierpnia przyszły wyniki. Diagnoza Chłoniak Hodkinga (Ziarnica Złośliwa) IIA. Serce zaczęło bić mi szybciej. Niby wiedziałam, a jednak gdzieś w środku nadal myślałam, że to sen (koszmar). Jeszcze w sierpniu zaczęłam pierwszycykl chemioterapii i pierwsze dawki sterydów. Bałam się strasznie jak zniosę pierwsze dawki tej "trucizny". Byłam załamana (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakończyłam leczenie pod koniec stycznia. Na badaniach kontrolnych wszystko okej. Jedynie cień w RTG, ale możliwe, że będzie tak zawsze. Wróciłam do szkoły choć nie zawsze jest łatwo idę do przodu. Nie rozumiem tylko osób które ze mnie się śmieją i wytykają palcami. Wiem, że nie mam praktycznie włosów i jestem tłusta, ale to wina leczenia. Myślisz, że chcia (...)

Zobacz pełny wpis »