Bywalec_sopocki

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lewin
Główny blog bywalecsopocki.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-01
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 62 dni temu

Najciekawsze wpisy Bywalec_sopocki

Facebook zablokował dostęp dla blogu na Google z tytułem Bywalec Sopocki, gdy pojwaił się tam post z tytułem  "Burmistrz, czy prezydent - nie na ile, ale jaki", który w opise ma: Przypuszczenie, że wybierany od lat gospodarz Sopotu może być już zmęczony i szuka innych wrażeń nie oznacza, że trzeba ograniczać kadencję dla tego stanowiska, bo nowy nie zna (...)

Zobacz pełny wpis »
2 października to dla wielu Sopocian okazja, by godnie uczcić swoich przodków, którzy zgineli w Powstaniu Warszawskim.   Dobrym miejscem jest kwatera AK na Cmentarzu Komunalnym, gdzie każdy może zrobić to indywidwualnie."Konkurencyjność imprez" 1 sierpnia w dwóch miejscach nie oddawała w pełni powagi tej tragedii, która zakończyła si (...)

Zobacz pełny wpis »
2 paźdzernika to dla wielu Sopocian okazja, by godnie uczcić swoich przodków, którzy zgineli w Powstaniu Warszawskim.   Dobrym miejscem jest kwatera AK na Cmentarzu Komunalnym, gdzie każdy może zrobić to indywidwualnie. "Konkurencyjność imprez" 1 sierpnia w dwóch miejscach nie oddawała w pełni powagi tej tragedii, która zakończyła się (...)

Zobacz pełny wpis »