Bymarcys

Profil blogerki.


bymarcys

Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog bymarcys.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-03-31
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bymarcys

Tak to już trzeci dzień znajomości mojej z K i P z panem S. Jestem szczęśliwa, że mogłam poznać tak wspaniałą osobę. Nawet nie przypuszczałam, że K to taka kochana dziewczyna. Przecież ja ją widywałam w kościele, sklepie, na ulicy pamiętam nawet jak kiedyś czekałam na busa i ona stała taka spokojna miałam do niej zagadać ale się wstydziłam.. ale dobrze, (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszego dnia napewno nigdy nie zapomni P to był najszczęśliwszy dzień. Bardzo dużo się wydarzyło i zmieniło w życiu P. Ledwo co wstałam a tu już P pisze do mnie, że dzisiaj do mnie przyjedzie i żebym poinformowała K. W głębi duszy wiedziałam, że teraz P nie opuści mojej miejscowości tak szybko xD. I tak się stało :D Kiedy już poinformowałam K, że dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak jak wyżej pisze to najgorszy dzień dla P. W tym dniu wszystko się popsuło między P a S. Tego dnia miałam spać u P ale najpierw przyjechała do mnie żeby się spotkać z K ale również z jej ukochanym czyli S. Kiedy już przyjechała do mnie to odrazu poszłyśmy po K i jak zawsze do sklepiku. Sprzedawca się już na nas dziwnie patrzył ale no cóż taki (...)

Zobacz pełny wpis »
 Pewnego dnia w wakacje przyjechała do mnie przyjaciółka P . Nie siedziałyśmy w domu, ponieważ było bardzo ciepło. Wtedy P powiedziała mi, że zapozna mnie z jej znajomą K. Kiedy już się poznałam z K poszłyśmy na plac zabaw koło mojej dawnej szkoły. Po drodze weszłyśmy do sklepu. Na miejscu bardziej się zapoznałam z K. Nawet nie wiedziałam, że z (...)

Zobacz pełny wpis »