By-nadia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Nadia Reichers
Lokalizacja Szczecin
Główny blog by-nadia.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy By-nadia

Jeszcze do nie dawna miałam przyjaciółke której mogłam się zwieżać ze wszystkiego co nastapilo w moim zyciu . Lecz jest jedna osoba która to wszystko zepsuła (kabel) ma takie u mnie przezwisko bo na wszystkich skarży.Nie wiem co mam dalej robić bo wszystko co robie ona staje mi na drodze jest bardzo zazdrosna . pomórzcie mi bardzo proszę.... (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla mnie wrzesień jest najgłupszym miesiacem w roku . A to dlatego że trzeba wracać do szkoły.Nie lubię się uczyć jak zapewne większość osób.Bo jest szkoda wracać z wakacji tylko dlatego że trzeba się przygotowac do szkoły.Znowu do późna lekcje i nie ma czasu by wyjść na dwór z koleżankami bo trzeba odrobić lekcje .Też jest denerwujące to że ma się na wcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój pies jest Rasy bokserka która wabi się Vega ( jest suczką ) ma kolor sierści jasny brąz a do tego biały krawat i białe skarpetki jest bardzo skoczna i zawsze gdy się jej wyda rozkaz wypełnia go... Wkońcu ma dobrych właścicieli którzy ją tego nauczyli... Ogółem - Jest najlepszym psem na świecie... (...)

Zobacz pełny wpis »