Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Butxalatan

Najciekawsze wpisy Butxalatan

W połowie ostatniej części ważne trójki trafili Bryant i Lamar Odom, ale Durant ciułał kolejne punkty (w sumie miał 24, ale tylko 7/24 z gry), a podkoszowi gracze gości dobrą obroną powstrzymywali wysokich Lakers. Dwie i pół minuty przed końcem gospodarze prowadzili tylko 79:73, ale ważny rzut za trzy trafił Derek Fisher. Lider gospodarzy był najskuteczniejszym (...)

Zobacz pełny wpis »
Kobe Bryant. Lider gospodarzy był najskuteczniejszym strzelcem zespołu, ale na zdobycie 21 punktów potrzebował aż 19 rzutów z gry. Trafił zaledwie sześć. Czwarta kwarta zaczęła się od zbliżenia Thunder na sześciu punktów, lecz za dwa i za trzy szybko trafił rezerwowy rozgrywający Jordan Farmar. Lakers mieli jednak już kłopoty ze zdobywaniem punktó (...)