Brush-baby

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Myślenice
Główny blog brushbaby-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-07-30
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Brush-baby

Ogromna liczba Polaków nie dba o zęby bądź stosuje niedostateczną higienę jamy ustnej. Powody tego są przeróżne, ale najczęściej jest to brak wiedzy o tym, jak niezmiernie jest to istotne. Tym bardziej więc ważne jest, by rodzice przekazywali dobre nawyki dotyczące dbania o jamę ustną swoim dzieciom już od najmłodszych lat. Jak najbardziej błędne (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby nasze dzieci miały zdrowe zęby i służyły im przez całe życie, konieczne jest zaszczepienie maluchom już od pierwszych miesięcy życia właściwych nawyków higienicznych. Mimo obiegowej opinii tak samo jak o zęby stałe, należy dbać o zęby mleczne. Próchnica, a tym samym nieleczona, może przyczynić się do bolesnych ubytków, co może owocow (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wszyscy decydują się na kupno szczoteczek elektrycznych, gdyż czasem wydaje się, że jest to zbędny koszt, a tak samo dokładnie można wyczyścić zęby zwykłą szczoteczką. Nie jest to jednak prawda i zalety szczoteczki elektrycznej to nie tylko nowoczesność oraz łatwiejsze mycie zębów dzięki temu, że nie trzeba nią tak mocno manewrować jak manualną. (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabawki firmy Brush Baby kupicie w sklepie childsplay.pl (...)

Zobacz pełny wpis »