Bratnie_dusze

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog bratnie-dusze.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-07-20
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Bratnie_dusze

Każdego dnia, przed zaśnięciem mała Przekora marzyła o prawdziwej przyjaźni. Chciała jej szukać nawet na końcu świata…Za siedmioma górami, za siedmioma lasami…Postanowiła zrealizować swój pomysł i pewnego rana, niezauważona przez nikogo, czmychnęła szybko z domu. Cichutko na paluszkach przeszła przez kory (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiem Ci jak Cię kocham, a kocham Cię tak, jak niebo kocha gwiazdy, którym daje schronienie na swym wygodnym sklepieniu. Kocham Cię jak studnia kocha wodę, bez której byłaby całkowicie bezużyteczna. Kocham Cię jak róża kocha światło, dzięki któremu rozkwita najpiękniej jak tylko potrafi. Kocham Cię jak ogień kocha ciepłe ognisko, w kt& (...)

Zobacz pełny wpis »
" Od momentu pierwszej rozmowy, która już została opisana przez Przekorę , rozmawialiśmy kiedy tylko było można. Codziennie i coraz dłużej i tak jest do dziś. Nasze rozmowy działaja na mnie jak kawa, energetyk ,dopalacz po nich mogę wszystko. Z każdą taką rozmową przyzwyczajaliśmy się i zbliżaliśmy do siebie, byliśmy coraz bliżsi sobie, z każdym dniem, słowem , zdaniem,śmiec (...)

Zobacz pełny wpis »
Było raz stare majestatyczne drzewo, którego gałęzie rozpościerały się ku niebu. Gdy kwitło motyle rozmaitych kształtów, barw i rozmiarów przylatywały i tańczyły wokół niego. Gdy rodziło owoce przylatywały do niego ptaki z dalekich krajów. Jego gałęzie były jak ramiona wyciągnięte na wietrze. Całe wyglądało tak cudnie, tajemniczo i pięknie. Codzie (...)

Zobacz pełny wpis »
   " Pamiętam ten dzień jak dziś, każdego dnia przeżywam go na nowo i w tamtym to właśnie dniu całe moje dotychczasowe życie zmieniło sie nieodwracalnie po raz kolejny. Tego dnia jednak zmiana jak się okazało była najbardziej szczęśliwą w moim życiu. 14.02.2020 r. Walentynki, święto,które zawsze bolało bardzo mocno ze względu na przeszłość , ale o tym innym raze (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ukrywam, że dla mnie to będzie bardzo emocjonujący wpis. Myślałem nad nim dziś dużo czasu, jak zacząć, co w nim ująć, jak sprawić by nie był tak wzruszający. I teraz kiedy usiadłem by to napisać w głowie mam pustkę. Nie do końca..Jest 19:19 idealny moment by rozpocząć. 17 miesięcy temu było inaczej niż dziś. Niby  słońce wstawało na wschodzie i na zachodzie zachodziło, pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Szczęście jest emocją, spowodowaną doświadczeniami ocenianymi przez podmiot jako pozytywne. Psychologia wydziela w pojęciu szczęście rozbawienie i zadowolenie. ... powodzenie w realizacji celów życiowych, korzystny bilans doświadczeń życiowych.   Moja definicja Szczęścia jest zdefiniowana inaczej, pozwolę sobie na wytłumaczenie.   W moim życiu odkąd pamiętam za (...)

Zobacz pełny wpis »
Był mroźny, późny sylwestrowy wieczór. W szybie wyraźnie widział swoje odbicie. Smutek jego niebieskich oczu na tle padającego na zewnątrz śniegu wywołał w nim samym poczucie jeszcze większej samotności. Obserwował ludzi, którzy pędzili z rodzinami, z najbliższymi na wszelakie imprezy tudzież kameralne domówki. Splecione dłonie, oczy wpatrzone w siebie, (...)

Zobacz pełny wpis »
Paradoks (gr. παράδοξος parádoxos – „nieoczekiwany, nieprawdopodobny, zadziwiający”)– twierdzenie logiczne prowadzące do zaskakujących lub sprzecznych wniosków.   Kim zatem jestem skoro ukrywam się pod takim nickiem?   Mężczyzna twardo stąpający po ziemi, który w mgnieniu oka pot (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajsze pytanie czy obiecam Ci zmroziło mi krew w żyłach. Poczułem obezwładniający wręcz strach gdyż zabrzmiało to tak jakbyś chciała mnie pożegnać. Dopiero dziś podczas porannego picia kakao przeczytałem jeszcze raz ten dialog między Nami i zrozumiałem,że piszesz o tym jakby jednego z Nas nie było na tym świecie, ale od początku..   Piękna Rozważna Zjawiskowa Eteryczn (...)

Zobacz pełny wpis »