Bozyblog

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog zbawieniewjezusie.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-07-07
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bozyblog

POCHWYCENIE, RAPTURE   Mój wstęp : Wiele osób ostatnimi laty ma sny i wizje o pochwyceniu kościoła. W snach objawia im się wielki ucisk jaki następuje po pochwyceniu. Ucisk jakiego świat nie widział. Pozostawieni chrzescijanie mają umrzeć za wiarę. Na dzień dzisiejszy 7 września 2021 roku wielu prorokuje o przyjściu Jezusa Chrystusa w tym 2021 roku. Nawet niek (...)

Zobacz pełny wpis »
    Na początku naszej drogi ku Bogu, zawsze musimy kogoś wysłuchać : księdza , pastora, innego duchownego, brata w wierze. Potrzebne jest nam jakieś przewodnictwo duchowe. Pomijając fakt, iż wielu z nich zwodzi, to nawet czasem ksiądz potrafi powiedzieć coś co trafia do serca. Jeżeli nie przekazuje błędnej nauki, ale mówi coś co jest prawdą i podaje to w dobry s (...)

Zobacz pełny wpis »
♥️ Boża miłość nie zna granic. ♥️ Człowiek zgrzeszył i tym samym skazał siebie na wieczne potępienie i śmierć. Bóg tak umiłował człowieka, że dał swojego jednorodzonego syna w ofierze za nasze grzechy. Gdyby nie ofiara Jezusa, pomarlibyśmy w grzechach. Karą za grzech jest śmierć i wieczne potępienie. Tylko ofiara na krzyżu jest w stanie zmazać nasze winy. Tylko (...)

Zobacz pełny wpis »