Booobasek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karolina Andrzejczak
Lokalizacja Konin
Główny blog booobasek.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-12-09
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Booobasek

No to juz jest moja 5 notka :)) Jak milo hehehe ... :) wiec wczoraj wróciłam z małej 3 dniowej wycieczki ... :) byłam nad Jeziorem Wielkie Zdrójno ... pewno nikt nie wie gdzie to jest ... wiec juz wam mówi ... Jezioro Wielkie Zdrójno znajduje się blisko morza ... tzn jakies 100 km... nawet nie całe z jakies 70 cos koło tego no ale juz mniejsza z tym ... hm... co bym tu mogła jesz (...)

Zobacz pełny wpis »
"Bo Po Każdym Dniu Trzeba Obrócić Kartkę i Zacząć Wszystko Od Nowa " :)) Hm wczoraj niestety nie widzialam sie z moim Misiem ... ale nie wiem dlaczego .. moze dzis sie z nim zobacze... :)) bo w piatek wyjzdzam i wracam dopiero w niedziele wieczorem ... przeciez to krotko ale nie widzac go chociaz jednego dnia to dla mnie to jest normalnie wietrznosc ...:( hehehmoze przesadzam ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Ah .... a teraz notka, która obiecałam ... praktycznie wczoraj ... bo teraz jest godzina 2:08 ... czyli jest juz nasteony dzień ... ah jak ten czas leci ... człowiek sie nawet nie zdąży dobrze obejrzeć a tu już bedzie musiał umierać ... ;/ no ale nie ma co pesymizmu wprowadzać w ta notke ... tylko cieszyć się każdym dniem jaki nam został ... :)) a napewno jest ich jeszcze duuuuuuuu (...)

Zobacz pełny wpis »
No i kolejna bezsensowna notka ... :) ale jak zawsze sensowna dla mnie :) yyy najpierw chce napisac ze jutro czyli w pitatek wyjezdzam i wracam w niedziele albo w poniedzialek ale raczej w niedziele :) eh i nie bede widziala mojej kochanej PasQdy .. :( eh to tylko kilka dni a ja chisteryzuje .. no ale to swiadczy o tym ze bardzo go kocham :)) wiec dzis chcialabym opisac co sie wc (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to ja powinnam pierwsza powiedzieć "Kocham Cię?? :>" ...Zmiana Szablonu... i dieta nadal jest utrzymywana :P" Łooo Już tak późno a ja jeszcze przy kompie se siedze LoL ... ale to  co ja w sumie już jestem przyzywczajona do takiego późnego chodzenia spać .. :) więc jak dla mnie to nie nowość że jeszcze tu siedze, ale w sumie chciałam tylko wejść na chwilke żeby ja (...)

Zobacz pełny wpis »
"Niech będzie tak jak być powinno" Hm ... a ja dawmo nie pisałam ... bo jakos nie miałam weny na pisanie, ale teraz postanowiłam coś napisać .. bo jak bym nie napisała to poźniej znów bym to odkładała na kolejny dzień ... Więc szczerze powiem, że sytuacje mam nie zaciekawą .. :( ale do tego dojdziemy za chwilkę ... więc tak yyy z moja kochana PasQdą widziałam się 4 sierpnia i dz (...)

Zobacz pełny wpis »
No to jest mój drugi blog o którym żadne z moich znajomych nie wie i nie chcę aby się dowiedzieli ... po prostu troche prywatności chyba każdemu się należy :) Chce potraktowac tego bloga jako moj pamiętnik ... tak jak bym miała swój zeszyt ... ale nie będę mogła nosić go przy sobie ... ale właśnie w taki sposób chcę traktować tego bloga ... nikt nie musi tego czytać ani komentować (...)

Zobacz pełny wpis »
"Kolejny Dzień życia ... czy ciekawy? o tym przekonacie się już za chwilkę .. :)" Więc tak .... dieta się skończyła .. a to dlatego, że wczoraj miałam małe spięcie z moim kochanym PasQdą  :( ja do tego doprowadziłam :( ale ja nie chciałam .. to jest może błachy problem ... ale troszke to mogło go zaboleć ... ale ja Go bardzo za to przepraszam. Wczoraj sie nie widzieliśmy wogó (...)

Zobacz pełny wpis »
"Dieta" Cd. Ufff... w końcu wróciłam od rodzinki ... dokładnie to wczoraj wróciłam, ale nie miałam siły napisać kolejnej notki. Tylko siedziałam tak sobie w necie, ale doszłam do w niosQ, że nie ma co z tym zwlekać, bo jak teraz nie napisze to będę to odkładać na kolejne dni i w końcu wyjdzie tak, że w ogóle nic tu nie napisze. Więć wziełam klawiaturke w ręce i zaczełam coś nie co (...)

Zobacz pełny wpis »
Ahh... no i mam na końcie kolejny fajny dzionek :) jestem znowu happy :) właśnie jakoś o 3:00 przywiózł mnie od siebie mój Kochany PasQda :) byliśmy tym razem u niego i oglądaliśmy filmy ... :) było bardzo fajnie :) później po obejrzeniu filmu postanowiliśmy, że pójdziemy na dworek pooglądać te śmiszne rzeczy, które mialy zlatywać z nieba ... hyhyhy no mam nadzieję, że wiecie  (...)

Zobacz pełny wpis »