Bonnie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Bonnie Jasneżeniepowiem
Główny blog bonnie.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bonnie

-= =- (...) Nie chcę zamykać oczu Nie chcę zasypiać Bo brakuje mi Ciebie I nie chcę tracić chwili (...) bardzo swobodne tłumaczenie Aerosmith Uczyłam się Jego rysów: wodziłam delikatnie palcem po czole, nosie, brwiach, ustach. Zanim zasnęłam wsłuchiwałam się w jego uśpiony oddech, patrzyłam na Niego, starając się zapamiętać każdy szczegół. To smutne, j (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdzie polot, dowcip i szumny cynizm? Gdzie gładkość słówek? A gdzie powaga, rozklima i chłodny kąt oka?   „ (...) Na ścianie, którą wskazał, widniał wypukły relief przedstawiający ogromnego, łuskowatego węża. Gad, zwinąwszy się w kształt ósemki, wgryzał się zębiskami we własny ogon. Ciri widziała już coś takiego, ale nie pamiętała gdzie. (...)

Zobacz pełny wpis »
List do kolegi. Dawno nie widzianego. Chwila słabości. Jedna z wielu ostatnio. Może coś wyjaśni.   [Madzia] mam mętlik w głowie wahanke nastrojów i płakałam o 18 wieczorem w Polsce Bo walnęłam głową w drzwiczki od szafki. Smutniasto mi Skóra pamięta tamtego To jak mogę być z innym? Nawet jeśli jest najlepsiejszy ze wszystkich? Uuuuuuuuuuuuuuu (...)

Zobacz pełny wpis »
..::Co Lubi Bonnie::..   lubię budzić się rano obok Kogoś i czuć Jego ciepłą od snu obecność lubię budzić się rano sama, wypoczęta, przeciągnąć się leniwie, i nie otwierając oczu myśleć sobie o czymś lubię, jak śniadanie na mnie czeka jakieś dobre lubię wiedzieć, że żadne sprawy mnie nie gonią, że nie mam żadnych pilnych obowiązk (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszy dzień był apogeum czarnej serii, z jednym tylko małym przebłyskiem. Ale od początku.             Olewając naukę na prawo poszłam stosunkowo wcześniej spać, bo około optymalnej godzinki 24. Rano wstałam sobie o 6.45, z zamiarem zdążenia na pociąg do wstrętnych, brudnych, śmierdzących... ups, sory, o t (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziękuję. Za to, co napisaliście w komentarzach do mojej prozy. Tylko dzięki Wam zostawię tej prozy drugi ślad. Tylko co Wy chcecie od kropek, he? W tym tekście każda kropka to jak kropla deszczu, oddzielająca myśli. Ale słowo skauta, będę uważać na kropki.   Jeszcze sama do końca w to nie wierze, co tu się dzieje. Ja nie powinnam być taka otwarta. Bo poja (...)

Zobacz pełny wpis »
  Free... Wanna be free... Gonna be free... and move among the stars You know they really aren't so far   Feels so free... Gotta know free... Please... Don't wake me from the dream It's really everything it seemed   I'm so free... No black and white in the blue     Obudzili mnie ze snu. Zabrali Go. A był wszystkim, co miałam. Moją wiarą, (...)

Zobacz pełny wpis »
Beethoven powiedział kiedyś, że muzyka jest doskonała wtedy, gdy słuchacz w pełni odczuwa emocje, jakie towarzyszyły kompozytorowi podczas tworzenie utworu. Na tym polega jej geniusz.   *** *** I COULD HAVE LIED There must be something in the way I feelThat she don't want me to feelThe stare she bares cut meBut I don't care you see so what if I bleedI could never (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień Dobry. Minęła chwilka. Dzień Dobry. Zupełnie trochę inna Bonnie. Dzień Dobry. Bardziej poważna i jeszcze bardziej bezwzględna. Dla siebie i innych. Dzień Dobry. To opowiadanie dla Was. Endżoj. *** *** Iskra    Pierwsza rzecz, z jakiej zdała sobie sprawę po odzyskaniu świadomości, to drobne ogniki pląsające pod ciężkimi, ołowianymi powieka (...)

Zobacz pełny wpis »
******* ******* Stronaka oficjalna Madonny jest centralnie do dupy, takie sraczkowate kolory to wiadomo gdzie są dobre. Chociaż nie, bo chyba nikt nie lubi mieć sraczki. Dzisiaj znowu nie poszłam na uczelnię, raz, że mi się nie chciało dupska z łóżka zwlec o 5.30 rano, dwa, że nadal się źle czuję. Kończą mi się chusteczki higieniczne i jestem zmuszona smarkać w (...)

Zobacz pełny wpis »