Bolkowakropka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona Góra
Główny blog ceramika-boleslawiec.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-01-25
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Bolkowakropka

Przy okazji pobytu na Święcie Ceramiki, skorzystałam z możliwości zwiedzania zakładu, w którym powstają naczynia ceramiczne. Zobaczyłam cały proces powstania przedmiotów "od kuchni". Ogrom pracy wkładany każdego dnia przez pracowników, malarki, projektantów, anby móc później te wyroby wysłać dalej. Najpopularniejsi klienci zagraniczni to Ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Podczas ostatniego pobytu w Bolesławcu, odwiedziłam fabrykę Manufaktura Bolesławiec, tworzą flagowe wzory, tradycyjne kropki, ale przede wszystkim mają swoje własne unikatowe dekoracje. Bardzo piękne miejsce, tutaj widać że fabryka wyciąga ręce do klienta, wszystko jest starannie dobrane, tworzy piękną całośc, po obejściu całego sklepu można napić się kawy i zjeść pyszne ciacho a w (...)

Zobacz pełny wpis »
A zaczęło się od jagód... To było moje pierwsze bolesławieckie zamówienie, za namową koleżanki dokonałyśmy wspólnego,a le bardzo przemyślanego zakupu kilku naczyń. Wybrałam sobie kubek i talerz, ponieważ ceny zwaliły mnie z nóg, stwierdziłam nawet że chyba jednak wolę naczynia z popularnej sieci meblarskiej, bo nawet jak się coś stłucze to mniej boli (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj pochwale się półeczką jaką sobie wymarzyłam. Inspirację znalazłam na Pinterest, ze względu na to, że moja mama również stała się bolkomaniakiem to dla niej również powstała półeczka. Jakby ktoś pytał to dzieło męża, ja mu tylko narysowałam i pokazałam jak to ma wyglądać, zdolny chłop. Ogarnął w tydzień. To półeczka mamy  Prawda, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdy tak podróżowałyśmy do Bolesławca, podczas jednej z wizyt zostałyśmy poinformowane, że w Bolesławcu odbędzie się cooczne Święto Ceramiki, raj dla fanów ceramiki, raj dla nas :D Święto odbywa się w sierpniu, każdego roku i trwa od środy do niedzieli, zaczyna się mszą w kościele na rynku w  Bolesławcu, następnie jest słynna parada zorganizowana przez MDK, w kt&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwielbiam w wolnej chwili usiąśc wygodnie i wypić smaczną kawę a przy tym przejrzeć ulubioną prasę wnętrzarską. Gdy na jednym ze zdjęć zobaczyłam talerz, który wyglądał całkiem znajomo musiałam to wykorzystać i zrobić zdjęcie. Ze względu na to, że udzielam się na grupach związanych z tą akurat ceramiką moje zdjęcie zgarnęło sporo polubień, myślę że przyczyniłam się też to zw (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przesyłam kilka ujęć z wizyty w Bolesławcu, zobaczcie jakie cuda, ileż dobroci na półkach. Pomyśleć, że wszystko ręcznie malowane i szkliwione, cuda cuda !! Jak widać po załączonych obrazkach naprawdę jest co podziwiać, raj dla fanów bolesławieckiej ceramiki.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Ceramika idealnie pasuje jako zastawa stołu do wiejskiego stylu przyjęcia. Sielski klimat ogrodu, który umila nam spędzony w nim czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Z okazji rozpoczęcia wakacji letni obiad podany na ceramice z Bolesławca, zachwycił wszystkich zaproszonych gości. Co myślicie o letnich przyjęciach? Czy Wam też sprawiają ogromną radość jak mi?  (...)

Zobacz pełny wpis »