Bogrysz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowosielce
Główny blog apartamentyustrzyki.blogi.pl »
Data urodzenia 1969-08-04
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Bogrysz

Ustrzyki Dolne - stolica polskich bieszczad. Zabytki   Barokowe Sanktuarium Matki Bożej Rudeckiej Królowej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych-Jasieniu z 1740 r. oraz cmentarz rzymskokatolicki z końca XIX wieku. Neogotycki kościół rzymskokatolicki Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski z lat 1909–1911 wraz z ikoną M (...)

Zobacz pełny wpis »
Apartament standart  50 m2  dla 4  osób W sklad apartamentu wchodzą : salon z  rozkładaną kanapą,sypialnia z podwójnym łożkiem,łazienka i w pełni wyposażona kuchnia wyłacznie do dyspozycji gości       (...)

Zobacz pełny wpis »
Oddajemy do dyspozycji naszym gościom apartament ulokowany w stolicy Polskich Bieszczad, Ustrzykach Dolnych. Apartament znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Lokal wyposażony jest w sypialnie, łazienkę z prysznicem i salon w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Do dyspozycji gości jest balkon z widokiem na piękne góry oraz piwnica (szczególnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Apartament sutereny  60 m2  dla 6  osób W sklad apartamentu wchodzą : salon z rozkładaną kanapą ,sypialnia z 4 pojedynczymi łóżkami,łazienka i w pełni wyposażona kuchnia wyłacznie do dyspozycji gości         (...)

Zobacz pełny wpis »
Apartament z balkonem  70 m2  dla 6  osób W sklad apartamentu wchodzą : salon z 2 rozkladanymi kanapami ,sypialnia z podwójnym łożkiem,łazienka i w pełni wyposażona kuchnia wyłacznie do dyspozycji gości   (...)

Zobacz pełny wpis »